Hlavní navigace

Nová herně laděná počítačová skříň Cooler Master

26. 12. 2016

Sdílet

 Autor: Cooler Master
Cooler Master uvádí na trh MasterCase Maker 5t

Poslední model počítačové skříně navržené speciálně pro hráče připomíná sportovní automobil a nese v názvu „t“ jako označení turbo edice.

Cooler Master

Původní verze a vlajková loď společnosti MasterCase Maker 5 debutovala minulý rok na veletrhu Computex a nyní přichází její vylepšená herní turbo edice.

Turbo edice je vyvedena v černo-červených barvách a ladí tak s velkou částí základních desek, grafických karet a dalších komponent. Nejedná se o klasickou červenou barvu nýbrž speciálně navrženou červenou s odlesky. Skříň je opatřena dvěma bočními panely z tvrzeného skla, které jsou mírně tónované. Zajímavostí je opatření obou panelů klasickými zámky na klíč. Na vrchní straně se nachází pogumované madlo pro snadné přenášení a velký ovládací panel s USB konektory a tlačítky pro nastavení ventilátorů a podsvícení.

Součástí počítačové skříně je také červený magnetický LED pásek a zejména praktický univerzální držák grafických karet přenášející váhu z patic základní desky za účelem snížení rizika případného poškození. Díky použitému FreeForm modulárnímu systému lze navíc snadno využít i další volitelné příslušenství.

Cloud22

Dostupnost a cena

MasterCase Maker 5t je k dispozici na trhu za doporučenou koncovou cenu 6 700 Kč s DPH v České republice a 249 euro s DPH na Slovensku.