Hlavní navigace

Nová herní myš EVOLVEO WM430

 Autor: EVOLVEO
Vícebarevné podsvícení dělá z této bezdrátové myši atraktivního společníka při běžné práci s počítačem, nebojí se ale ani nástrah počítačových her
Radek Kubeš 1. 1. 2019

Sdílet

Novinkou mezi herními periferiemi značky EVOLVEO je bezdrátová myš s označením WM430. Myš je určena nejen pro běžnou práci s počítačem, ale má ambice i pro uplatnění ve světě počítačových her. Myš je osově souměrná, hodí se tedy pro úchop pravou i levou rukou. Myš se snadno instaluje a automatické párování s 2,4GHz technologií ve spojení se zabudovaným lithiovým akumulátorem 520 mA poskytuje pohodlnou práci bez kabelů a bez starostí s výměnou a nákupem baterií. EVOLVEO WM430 se dobíjí přes micro USB kabel. Myš pracuje spolehlivě do vzdálenosti 10 metrů. 

EVOLVEO

Citlivost optického senzoru, a tedy rozlišení myši, lze jednoduše měnit přepínačem v hodnotách 800/1000/1600 DPI. Myš je vybavena šesti tlačítky a rolovacím kolečkem. Tlačítka lze programovat v rámci aplikací. Zvolené spínače tlačítek se vyznačují vysokou odolností a spolehlivostí. 

Vícebarevné podsvícení dělá z bezdrátové myši EVOLVEO WM430 atraktivního společníka při běžné práci s počítačem, nebojí se ale ani nástrah a úskalí počítačových her.

Dostupnost a cena

Bezdrátová počítačová myš EVOLVEO WM430 se je dostupná za doporučenou koncovou cenu 349 Kč včetně DPH.