Hlavní navigace

Nová herní myš SteelSeries Rival 500

 Autor: SteelSeries
Myš Rival 500 je navržena s důrazem na efektivitu, přesnost a výkon v MMO/MOBA herních titulech
Radek Kubeš 27. 9. 2016

Sdílet

SteelSeries Rival 500 přepracovává tradiční layout tlačítek umístěných nepřehledně v mřížce a začleňuje je do míst přirozenějšího pohybu ruky, resp. palce. Toto nové rozložení jednotlivých individuálně programovatelných bočních kláves přináší vyšší jistotu a přesnost při jejich lokalizaci. Jednoduchost a inovativní přístup umocňují také nové spínače umístěné na spodní hraně myši, které se aktivují prostým pohybem palce „švihnutím“ dolů. Tyto „flick-down“ tlačítka lze zamknout přepínačem na spodu myši, který způsobí jejich znehybnění.

SteelSeries

Myš disponuje i speciální vestavěnou technologií hmatové zpětné vazby. Jejím prostřednictvím si mohou hráči libovolně přizpůsobit nastavení a ve hře cítit a rychle reagovat na jemné impulsy upozorňující na prázdný zásobník, nízkou hodnotu zdraví nebo jakékoli jiné důležité situace.

SteelSeries Rival 500 je vybavena senzorem s citlivostí až 16 000 CPI. Rozlišení lze snadno nastavit prostřednictvím dodávaného softwaru SteelSeries Engine. Dostupné je také programování vlastních funkcí na jednotlivé klávesy, světelné efekty a zmíněná intenzita a typ vibrací hmatové zpětné vazby.

Díky vyztuženým tlačítkům rovnoměrně rozdělujícím sílu každého kliknutí nabízí Rival 500 extrémní životnost 30 milionů kliknutí. Jistější pocit stisku tlačítka pak umocňuje i zcela nový design.

Dostupnost a cena

Herní myš SteelSeries Rival 500 pro MMO/MOBA tituly je k dispozici na trhu za doporučenou koncovou cenu 89,99 euro s DPH.