Hlavní navigace

Nová herní zařízení Lenovo IdeaPad Y900 a IdeaCentre Y900

11. 7. 2016

Sdílet

 Autor: Lenovo
Lenovo přináší dvojici zařízení stvořených pro všechny milovníky počítačových her

Se špičkovým notebookem IdeaPad Y900 a jeho výkonným procesorem, samostatnou grafickou kartou a vysoce účinným systémem chlazení budete mít všechny předpoklady k tomu, abyste porazili kohokoli a kdekoli.
Pro ještě lepší herní zážitky v pohodlí domova je tady výkonný stolní počítač IdeaCentre Y900. Designové šasi v kombinaci rudé a černé kryje prostorný interiér počítače, ve kterém je možné vyměnit komponenty bez použití nářadí. Hráči tak mohou jednoduše upravit vnitřní vybavení podle svých aktuálních potřeb.

Lenovo

IdeaPad Y900

Vysoký výkon notebooku Lenovo IdeaPad Y900 zajišťuje šestá generace procesorů Intel Core i, kterou doplňuje samostatná grafická karta NVIDIA GeForce s technologií G-Sync. Pomocí tlačítka Turbo mohou hráči okamžitě přetaktovat procesor na vyšší výkon.

Hráči budou potěšeni i z audiovizuální stránky. 17,3palcový Full HD IPS displej s úpravou proti odleskům zaručí perfektní obraz při jakékoliv činnosti, zatímco JBL reproduktory se subwooferem a technologií Dolby Home Premium se postarají o ohromující zvuk.

Šasi je z černého broušeného hliníku s kontrastními červenými prvky a podsvícená klávesnice s různými úrovněmi jasu má červeně zvýrazněné klávesy WSAD.

IdeaCentre Y900

Novinka mezi herními počítači v provedení tower působí velmi čistě a přehledně díky vnitřnímu zavedení kabelů, oddělitelnému větráku a prachovému filtru. Jednotlivé komponenty je možné vyměnit bez použití jakéhokoliv nářadí, což ocení uživatelé, kteří si svůj počítač chtějí upravit podle svých představ. 34litrové šasi poskytuje dostatek místa pro přídavné chladící součástky, které zaručují plynulý chod zařízení a zabraňují přehřátí.

Kombinace šesté generace procesorů Intel Core i7, operační paměti až 64 GB DDR4 a grafické karty NVIDIA GeForce GTX 980 4 GB zajistí vysoký výpočetní i grafický výkon pro náročné hry. Zážitek z hraní her nebo sledování filmů ještě více umocní technologie Dolby Home Theater. Samozřejmostí je široká nabídka portů a dostatek úložného prostoru. IdeaCentre Y900 je možné zvolit v konfiguraci se čtyřmi HDD sloty, až 2 TB SSHD nebo až 256 GB SSD.

Dostupnost a cena

Notebook Lenovo IdeaPad Y900 bude na našem trhu dostupný v letních měsících za cenu od 54 999 Kč včetně DPH. Stolní počítač IdeaCentre Y900 je k dispozici od 42 999 Kč s DPH.