Hlavní navigace

Nová myš a klávesnice pro náročné

 Autor: Logitech
Logitech přichází s nejnovějšími přírůstky do svojí prémiové řady MX – myší Logitech MX Master 3 a klávesnicí Logitech MX Keys
Radek Kubeš 10. 10. 2019

Sdílet

Myš MX Master 3 nabízí velmi rychlé a přesné rolování pomocí zcela nového rolovacího kolečka MagSpeed. Díky jeho elektromagnetickému pohonu umožňuje MX Master 3 procházet tiše tisíce řádků během několika sekund. Klávesnice MX Keys s technologií Perfect Stroke má klávesy s nízkým profilem a vynikající hmatovou odezvou pro komfortní psaní. 

Logitech

Myš Logitech MX Master 3

Pokročilou bezdrátovou myš Logitech MX Master 3 navrhl Logitech s důrazem na rychlost a přesnost. Její pečlivě vymodelovaný tvar je dostatečně pohodlný i pro dlouhé pracovní dny a snižuje namáhání ruky a zápěstí. Kromě možností přizpůsobení nabízených prostřednictvím Logitech Options jsou k dispozici také přednastavené profily oblíbených softwarových aplikací. Myš je vybavena velmi přesným senzorem Logitech MX Darkfield s rozlišením 4 000 DPI, který dokáže pracovat na libovolném povrchu, včetně skla. Baterie vydrží při plném nabití až 70 dnů a po rychlém tříminutovém dobíjení zvládne celodenní provoz.

Klávesnice Logitech MX Keys

Bezdrátová klávesnice Logitech MX Keys s plynulým stiskem kláves a přesnou hmatovou odezvou dokáže zpříjemnit i psaní velmi dlouhých textů. Funkce chytrého podsvícení kláves detekuje ruce a automaticky nastavuje úroveň podsvícení podle světelných podmínek v místnosti. Umí se také vypnout, když se klávesnice nepoužívá, aby se šetřila energie baterie a omezilo rozptylování pozornosti. K verzi Logitech MX Keys Plus je k dispozici také měkká, odolná a odnímatelná opěrka rukou, která přináší ještě větší pohodlí při práci.

MX Master 3 + MX Keys

Logitech MX Master 3 a MX Keys jsou kompatibilní s platformami Windows, macOS a nejoblíbenějšími linuxovými distribucemi. Myš i klávesnice podporují technologii Logitech Flow ke snadnému a rychlému přepínání ovládání až tří počítačů s Windows nebo macOS současně. Mezi ovládanými počítači a operačními systémy je dokonce možné kopírovat a vkládat obsah, obrázky a dokumenty. Logitech MX Master 3 a Logitech MX Keys byly vytvořeny tak, aby vydržely dlouhé hodiny používání a mají rychlé nabíjení přes USB-C.

Cena a dostupnost

Doporučená maloobchodní cena je 2 999 Kč pro MX Master 3 a 2 999 Kč pro MX Keys. Opěrka dlaní MX Palm Rest se prodává samostatně za 549 Kč. Logitech nabízí produkty i v balíčku (myš, klávesnice a podložka) za zvýhodněnou cenu 5 998 Kč.