Hlavní navigace

Nová řada síťových kamer AXIS Q17

9. 9. 2015

Sdílet

 Autor: Axis
Síťové kamery AXIS Q1775 a AXIS Q1775-E mají 10x optický zoom a automatické ostření.

Tyto síťové kamery jsou vhodné pro instalace video dohledu, které vyžadují pokrytí velkých vzdáleností pro široký přehled a současně přitom umožňují zachytit detaily obrazu potřebné pro identifikaci. 

Axis

Axis Communications vylepšuje své síťové kamery AXIS Q1755 a AXIS Q1755-E o funkci Wide Dynamic Range - Dynamic Capture (dynamické snímání se širokým dynamickým rozsahem kontrastu), která umožňuje dosáhnout obrazu s vynikající čistotou a ostrostí. Kamery AXIS Q1775 a AXIS Q1775-E navíc nabízejí rozlišení HDTV 1080p, vyšší světelnou citlivost, denní a noční režim snímání a progresivní výstup pro vynikající kvalitu obrazu dokonce i u objektů, které se pohybují rychle. Tyto kamery jsou navíc vybaveny obousměrným přenosem zvuku v CD kvalitě se vzorkováním 48 kHz, jenž umožňuje vysoce kvalitní záznam, a jsou tak dokonale vhodné pro audio analýzu.

Model AXIS Q1775-E je navržen pro venkovní bezpečnostní instalace na budovách pro monitorování vchodů, východů nebo obvodových linií a pro montáž na sloupky pro video dohled nad parkovišti nebo obecně pro bezpečnostní dohledové účely ve městech. Díky technologii Arctic Temperature Control mohou kamery AXIS Q1775-E, které mají třídy ochranného krytí IP66, IK10 a NEMA 4X, pracovat až do teplot -40 °C.

Kamery AXIS Q1775 a AXIS Q1775-E nabízejí detekci pohybu, aktivní alarm při neoprávněné manipulaci, detekci otřesů a funkci Gatekeeper (hlídání brány a přiblížení na detekované objekty). Jako výstup používají celou řadu individuálně konfigurovatelných video streamů s protokoly H.264 a Motion JPEG s plnou snímkovou frekvencí a umožňují též lokální záznam, čili volitelný záznam videa přímo v kameře. Kamery rovněž podporují inteligentní video aplikace, například počítání osob, platformu pro vývoj aplikací AXIS Camera Application Platform a AXIS Video Hosting System, jakož i otevřené programovací rozhraní pro integraci softwaru, včetně ONVIF.

Síťové kamery AXIS Q1775 a AXIS Q1775-E jsou k dispozici za doporučené maloobchodní ceny 31 199 Kč a 38 359 Kč.