Hlavní navigace

Nová skříň MasterCase SL600M Black Edition

 Autor: Cooler Master
Cooler Master uvádí u příležitosti prvního výročí oblíbené série SL model MasterCase SL600M
Radek Kubeš 10. 12. 2019

Sdílet

Černá edice nahrazuje originální vzhled a přináší design s černým pískovaným povrchem. Cooler Master MasterCase SL600M Black Edition nabízí důmyslný layout a stává se symbolem výročí jednoho roku, kdy nová řada přinesla promyšlený a účinný průtok vzduchu. 

Cooler Master

Hlavní vlastnosti:

skoleni31_1

  • MasterCase SL600M Black Edition – Černý design je tvořen kvalitním pískovaným povrchem na hliníkových panelech.
  • Vertikální komínový efekt – 200mm ventilátory umístěné na spodní straně podporují a zefektivňují přirozené proudění teplého vzduchu vzhůru a vyvádí jej navrchu.
  • Technologie redukující hluk – Konstrukce panelů potlačuje pronikání hluku. Dva 200mm ventilátory pohání větší objem vzduchu v porovnání s menšími ventilátory a to při nižších otáčkách. Zároveň je lze ovládat pomocí posuvníku na předním I/O panelu.
  • Otočný PCI rámeček – PCI rámeček s možností otočení o 90 stupňů poskytuje příležitost k usazení grafických karet do vertikální polohy, nebo ve větší vzdálenosti od bočního skleněného panelu.
  • Univerzální rámečky pro disky – Model MasterCase SL600M Black Edition disponuje univerzálními rámečky pro umístění SSD, HDD, vodní pumpy či zásobníku na chladicí kapalinu. Tyto rámečky lze připevnit do libovolné pozice uvnitř skříně včetně pozice za předním panelem nebo na spodním rámečku pro ventilátory.
  • Pokročilý I/O panel – Snímač přiblížení automaticky spustí podsvícení USB portů pro snadnou dostupnost ve tmě. Panel se také dočasně rozsvítí před automatickým vypnutím počítače. I/O panel nabízí porty USB 3.1 (Gen 2) Type-C, čtyři standardní USB, posuvník pro ovládání rychlosti otáček ventilátorů, jeden 3,5mm headset jack konektor pro vedení signálu zvuku a mikrofonu dohromady a jeden dedikovaný 3,5mm jack konektor pro mikrofon.

Dostupnost a cena

Cooler Master MasterCase SL600M Black Edition je dostupny za doporučenou koncovou cenu 209 euro.