Hlavní navigace

Nová verze odolného smartphonu Samsung Galaxy XCover 4

7. 3. 2017

Sdílet

 Autor: Samsung
Samsung představil na MWC v Barceloně nejnovější model odolného smartphonu Galaxy XCover 4. V Evropě bude novinka v prodeji od dubna a uživatelům přinese větší HD displej se zmenšeným rámečkem, větší paměť a také precizní zpracování. Oproti předchůdci Galaxy XCover 3 má zvýšenou odolnost proti extrémním podmínkám.

Samsung představil na MWC v Barceloně nejnovější model odolného smartphonu Galaxy XCover 4. V Evropě bude novinka v prodeji od dubna a uživatelům přinese větší HD displej se zmenšeným rámečkem, větší paměť a také precizní zpracování. Oproti předchůdci Galaxy XCover 3 má zvýšenou odolnost proti extrémním podmínkám.

Galaxy XCover 4 je oproti předchozímu modelu tenčí a elegantnější a lépe padne do dlaně. Ztenčený rám zůstává pružný, to ve spojení s módem pro ovládání v rukavicích umožní uživatelům bez problémů telefon držet a používat. Kromě toho si uživatelé mohou nastavit funkcionalitu kláves XCover 4 podle svých potřeb a snadno tak získají přístup k nejpoužívanějším aplikacím, jako jsou např. LED svítilna nebo fotoaparát.

Cloud22

Z řady Galaxy si XCover 4 odnáší odolnost proti vodě a prachu (IP68*), rozlišení až 13 Mpix u zadního a 5 Mpix u předního fotoaparátu a delší životnost vyměnitelné baterie. Z hlediska kapacity úložiště nabídne XCover 4 16GB interní paměť a další prostor lze získat vložením microSD karty až do kapacity 256 GB. Telefon má 2 GB operační paměti RAM.

Novinka nebyla ochuzena ani o platformu Samsung Knox 2.7, která poskytuje zabezpečení mobilního telefonu od okamžiku jeho zapnutí. Operačním systémem je Android 7.0 Nougat, telefon má certifikaci MIL-STD 810G.
Na českém trhu bude Samsung Galaxy XCover 4 v prodeji v druhé polovině dubna za cenu 6 999 Kč.