Hlavní navigace

Nová vlajková loď Nokia 8

 Autor: HMD Global
První z nové generace chytrých telefonů společnosti Nokia, který bude disponovat optikou ZEISS
Radek Kubeš 23. 8. 2017

Sdílet

Společnost HMD Global představila novou Nokii 8, výkonný chytrý telefon s pečlivě provedeným řemeslným zpracováním. Telefon je navržený pro všechny, kteří rádi tvoří obsah. S vysokým výkonem, čistým Androidem a stejně tak s precizním celohliníkovým tělem reprezentuje Nokia 8 vše, co si lze představit pod pojmem vlajková loď společnosti Nokia. 

HMD Global

Nokia 8 umožňuje streamovat Dual-Sight video nativně a v reálném čase na sociální sítě jako např. Facebook nebo YouTube. Dual-Sight simultánně využívá přední i zadní fotoaparát ke zobrazení videí i fotografií z obou zdrojů zároveň na rozdělené obrazovce.

Tělo jednolité Nokia 8 je 4,6 mm tenké na okrajích a 7,3 mm v průměru. Je precizně vyfrézováno z jediného bloku hliníku série 6000 a jeho čistý design je zajištěn výrobním procesem o 40 krocích, který sestává z obrábění, eloxování a leštění. Vybrané modely mají leštěnou povrchovou úpravu, jejíž bezchybné zhotovení zabralo 20 hodin. Telefon disponuje výkonnou mobilní platformou Snapdragon 835 a spolu s čistým, bezpečným a vždy aktuálním systémem Android zajistí vysoký výkon celého zařízení.

Přední i zadní fotoaparáty telefonu Nokia 8 byly vyrobeny ve spolupráci se společností ZEISS Optics pro optimální celkové vlastnosti. Každý, kdo rád pořizuje fotografie a videa, může nativně vysílat své unikátní #Bothie příběhy prostřednictvím sociálních sítí díky funkci Dual-Sight zabudované v aplikaci fotoaparátu.

Technologie OZO Audio využívá v telefonu Nokia 8 trojici mikrofonů s exkluzivními akustickými algoritmy společnosti Nokia k věrnému zachycení 360° prostorového zvuku. Sdílejte svá 4K videa se zvukem zachyceným pomocí OZO Audio kdekoliv – binaurální kodeky umožňují velmi věrnou reprodukci i na zařízeních, která funkcí OZO Audio nedisponují.

Nokia 8 podporuje Qualcomm Quick Charge 3.0, což znamená, že i v případech, kdy je vaše baterie téměř vybitá, můžete zařízení rychle nabít a být dříve připraveni zaznamenávat důležité okamžiky.