Hlavní navigace

Nová výkonná PTZ kamera Axis

24. 9. 2019

Sdílet

 Autor: Axis
AXIS P5655-E PTZ je cenově dostupná a vysoce výkonná otočná kamera pro všestranné použití v oblasti videodohledu

Kamera se dodává se s dedikovaným čipem nové generace ARTPEC 7, který nabízí lepší obraz, posílené bezpečnostní funkce, rozšířené možnosti analýzy a podstatně efektivnější kompresi videa.

Axis

Model AXIS P5655-E je vybaven snímačem s vysokou světelnou citlivostí a technologií Forensic WDR pro jasný obraz i ve scénách s velmi tmavými a současně velmi světlými plochami. Díky technologii Axis Lightfinder 2.0 navíc snímá za slabého osvětlení obraz se sytějšími barvami a ostřejším vykreslením předmětů v pohybu. Elektronická stabilizace obrazu pak minimalizuje negativní dopady vibrací a otřesů. Výkonnější procesor pro pokročilou analýzu navíc nabízí výběr ze čtyř profilů scény (interiér, exteriér, forenzní záznam a doprava). Pro každý z těchto profilů kamera automaticky optimalizuje expoziční dobu, vyvážení bílé, clonu, ostření, kontrast a šumový filtr tak, aby odpovídaly specifickým potřebám každé scény. Podepsaný firmware a zabezpečené zavádění systému chrání firmware před pozměněním a zaručuje, že bude instalován výhradně autorizovaný firmware. V případě potřeby lze provést zabezpečené spuštění po resetu do továrního nastavení a získat tak naprostou jistotu, že kamera není napadena žádným malwarem.

Pro zajištění flexibilní instalace se tato kamera dodává s obousměrným zvukovým konektorem a čtyřmi vstupně-výstupními porty. Technologie Axis Zipstream s podporou standardů H.264 a H.265 navíc významně snižuje požadavky na šířku pásma a velikost datového úložiště.  

Cloud22

Dostupnost a cena

Kamera AXIS P5655-E je dostupná od srpna 2019 za doporučenou koncovou cenu 51 900 Kč.