Hlavní navigace

Nová značka elektroniky Sweex Yarvik

3. 5. 2011

Sdílet

 Autor:
Sweex Yarvik je novou značkou na českém a slovenském trhu spotřební elektroniky.

Holandský výrobce počítačového příslušenství Sweex Europe představuje značku spotřební elektroniky Yarvik [Jarvik]. Produktové portfolio nové značky Yarvik bude obsahovat MP4 přehrávače, televize, digitální foto rámečky, přenosné DVD přehrávače, tablety a mnoho dalšího.

Prvními produkty Yarvik na českém a slovenském trhu budou 7” tablety a přenosné DVD přehrávače. Produkty budou uvedené v nejbližších týdnech.

TAB210: 7” Tablet
PDV101: 7” Přenosný DVD přehrávač
PDV102: 7” Přenosný DVD přehrávač Dual Screen
PDV109: 9” Přenosný DVD přehrávač

Mezitím budou všechny produkty spotřební elektroniky ze současného portfolia společnosti Sweex rebrandované na Yarvik. Výrobce uvádí, že základními hodnotami značky Yarvik jsou: „dostupnost, efektivita, mladost a spolehlivost.“ To zní dosti neurčitě, nicméně přeloženo to zřejmě znamená výrobu cenově dostupných modelů, což je nakonec to, na co se Sweex tradičně zaměřuje.

Společnost Sweex Europe se rozhodla rozdělit svoje produktové portfolio na tři samostatné značky. Začátkem roku představila streetovou značku Rocking Residence, která uvedla na trh designová sluchátka a „pecky“ do uší. Značku přijal trh výborně. Rocking Residence má svoji vlastní identitu
a produkty. To stejné bude platit i pro Yarvik.

Sweex začal působit na trhu před více než 10 lety jako značka zaměřená na počítačové příslušenství a po letech výrazného rozvoje a přesahů do jiných produktových kategorií se chce vrátit k tomuto segmentu.

Sweex Optimuo

Byl pro vás článek přínosný?