Hlavní navigace

Nové 3D monitory od LG plně využívají výhody technologie IPS

4. 1. 2012

Sdílet

 Autor: LG
Společnost LG odhalí na veletrhu CES 2012 v Las Vegas čtyři nové řady trojrozměrných monitorů s označením LG DM92, LG DM82, LG DM52 a LG D43.

Všechny nové série přinesou vysoké rozlišení, široké pozorovací úhly a přesné barvy, čímž naplno využjí možnosti IPS technologie a budou vhodné jak pro domácí zábavu, tak i pro profesionální práci.

První z nových řad, DM92, v sobě kombinuje nejnovější technologie a originální design. Displej má úhlopříčku 27 palců (tedy 69 centimetrů) a stojí na lesklém chromovém podstavci. Nabízí širší pozorovací úhly při sledování 3D obsahu než standardní 3D monitory.

Další řadou je LG DM82, která přichází s úhlopříčkou 23 palců (58 cm). Futuristický vzhled zařízení je docílen také podstavcem, který tvoří tenký čtverec přecházející v kovový krk. Součástí monitoru schopného zobrazovat trojrozměrný obsah ve špičkové kvalitě jsou i integrované reproduktory o výkonu 7 W.

Série LG DM52 bude mít úhlopříčky 27 a 23 palců. Univerzální 3D monitory s IPS panelem budou podporovat různá rozhraní. Samozřejmostí je HDMI a USB vstup pro přehrávání multimédií z externího disku.

Cloud23

Posledním modelem je monitor LG D43, který je optimalizovaný pro trojrozměrné přehrávání. Mezi jeho základní vlastnosti patří vysoké rozlišení, přesné barvy a režim 3D effect, který je schopen překonvertovat klasický 2D obraz do 3D. Hloubku trojrozměrného obrazu potom upravíte speciální klávesou.

Na všechny novinky se našinec může těšit na přelomu prvního a druhého čtvrtletí letošního roku.