Hlavní navigace

Nové Blu-ray přehrávače od Panasonicu

26. 4. 2012

Sdílet

 Autor:
V Evropě se nyní začínají prodávat první z řady nových Blu-ray přehrávačů, které byly představeny na letošním veletrhu CES.

Panasonic postupně začíná prodávat novou řadu Blu-ray přehrávačů od low-endu až po high-end včetně modelu DMB-BBT01 s nepřehlédnutelným designem (viz úvodní foto). Kromě něj společnost vydává DMP-BDT500, DMP-BDT320, DMP-BDT220 and DMP-BDT120 a DMP-BD77 bez 3D. Všechny přehrávače kromě nejlevnějšího modelu podporují přehrávání 3D a 2D Blu-ray, stejně jako DVD a CD. Většina z nich má také zabudované WiFi připojení a podporuje platformu Smart Viera, která uživatelům nabídne řadu aplikací včetně YouTube a Skype.

Přehrávače podporují DLNA pro streamování videa, hudby a obrázků z jiných zařízení v domácí síti a tři nejpokročilejší modely přicházejí s novým dotykovým ovladačem Panasonic. Vlajková loď DMP-BDT500 se od levnějších zařízení liší tím, že nabízí 2 HDMI výstupy a podporu 7.1 kanálového zvuku. Většina výše zmíněných modelů je na trhu již nyní, zbytek se v Evropě začne prodávat v nejbližší době.