Hlavní navigace

Nové ERP od Inforu nabídne bezpečné metody integrace softwaru třetích stran

Infor10, novou generaci podnikového softwaru vyznačující se vyšší uživatelskou přívětivostí pro běžné podnikové pracovníky a kompletním portfoliem odvětvově-specifických softwarových řešení, představila společnost Infor. Součástí novinky je i ION Suite, odlehčená middlewarová technologie.
Pavel Louda 16. 9. 2011

Sdílet

Komponenty ION propojují a integrují aplikace Infor a aplikace třetích stran a ukládají informace v běžném formátu a úložištích. ION umožňuje, aby informace, které proudí mezi aplikacemi, analytickými nástroji a sociálními médii, byly dostupné uživatelům z jejich desktopů, notebooků a mobilních zařízení.

Na rozdíl od klasického middlewaru není odlehčená ION technologie umístěna v horní vrstvě nad existujícími aplikacemi, ale integrována přímo v nich. Výsledkem je rychlejší, jednodušší a spolehlivější integrace.

„ION pomáhá vytvářet mobilní, sociální a flexibilní organizaci,“ řekl Soma Somasundaram, senior viceprezident pro globální produktový vývoj ve společnosti Infor. „Protože je odlehčená a postavená na otevřených standardech, umožňuje instalovat aplikace mnohem rychleji než klasický robustní middleware. Dovoluje zákazníkům zprovoznit nové aplikace rychleji a efektivněji, takže se mohou plně soustředit na své podnikání.“

ION umožňuje novým a existujícím Infor aplikacím a aplikacím od jiných výrobců pracovat jako ucelené řešení, přičemž podporuje tvorbu efektivních workflow a koncových podnikových procesů. Zároveň zvyšuje výkonnost systému a jeho upgradů.