Hlavní navigace

Nové Full HD monitory Philips 221B8 a 243S5

14. 5. 2018

Sdílet

 Autor: Philips
Nové monitory slibují příjemnou podívanou i ohled na životní prostředí

Nový Philips 221B8 je Full HD monitor nabízí technologii SmartImage, která nepřetržitě analyzuje dění na monitoru a podle toho upravuje jeho výkonové parametry. Uživatel má možnost zvolit si některý z přednastavených profilů – Kancelář, Fotky, Film, Hry a další a nechat SmartImage vyladit kontrast, saturaci nebo jas pro co nejlepší kvalitu obrazu pro používanou aplikaci. Navíc je k dispozici speciálně vyvinutý šetřící mód, pro snížení spotřeby energie při udržení kvality obrazu.

Philips

21,5” TFT LCD panel je vybaven i Flicker-free W-LED podsvícením pro rovnoměrný jas a snížení únavy očí. Technologie SmartContrast pak automaticky upravuje barevné podání laděním kontrastu pro poskytnutí co nejvěrnějších barev při sledování filmů, hraní her nebo při prohlížení fotografií. A pro dlouhodobou péči o zrak uživatelů je monitor vybaven technologií Philips LowBlue Mode, která omezuje objem krátkovlnného modrého světla produkovaného LCD monitorem. Pomáhá tak předcházet poškození zraku uživatele.

Druhým uváděným monitorem je model Philips 243S5, který nabízí skvělou kvalitu obrazu, a to díky svému bez rtuťovému TFT LCD panelu se SmartContrast technologií. Dodávat se bude se vším nutným pro maximální produktivitu. Nabízí kompaktní design s velkou zobrazovací plochou 23,6". V případě nedostatku prostoru ho lze upevnit i na zeď, díky přípravě pro VESA montáž. 

Oba monitory jsou vybaveny kompletní sadou digitálních a analogových konektorů – DVI-D, HDMI a VGA. Model 221B8 je navíc vybaven také DisplayPortem 1.2. Monitory jsou také vybaveny konektorem pro sluchátka a 2W stereo reproduktory.

Cloud22

Dostupnost a ceny

Philips 243S5 bude na trhu k dispozici koncem května a Philips 221B8 bude dostupný v červnu 2018 s cenou začínající na 3 529 Kč (139 eur).