Hlavní navigace

Nové herní periferie a doplňky od firmy Razer

12. 6. 2019

Sdílet

 Autor: Razer™
Razer odhalil své nejnovější herní periferie a doplňky ve stylovém bílém kabátě nové edice Mercury

Kolekce Mercury poprvé spatřila světlo světa v roce 2017. Míří na uživatele PC a konzolí, kteří jdou s módou a hledají pro svá zařízení čistý a uhlazený design. Matná povrchová úprava v bílé, stříbrné a šedé barvě dodává produktům značky Razer minimalistický vzhled a vytváří tak kombinaci stylu a výkonu. Pro uživatele, kteří by svou kolekci Mercury rádi doplnili silným a mobilním herním notebookem, je v nabídce uznávaný Razer Blade 15. Ten je již dostupný ve stylovém bílém provedení Mercury Edition, které s periferiemi tvoří jednotný celek. 

Razer™

Razer Atheris – Mercury Edition

Bezdrátová myš Razer Atheris je optimalizovaná pro práci i zábavu a nabitá funkcemi, jako je stabilní signál, duální konektivita a až 300 hodin nepřetržitého používání. To vše v ergonomickém balení kapesní velikosti zaměřeném na výkon a produktivitu.

Razer Basilisk – Mercury Edition

Razer Basilisk má ve výbavě mnohé, např. multifunkční vyjímatelné tlačítko a možnost nastavení citlivosti kolečka. Nabízí tak širokou řadu možností, jak zlepšit váš výkon a posunout herní zážitek o kus vpřed. Zabudované osvětlení Razer Chroma vám umožňuje si při úpravě myši vybrat z až 16,8 milionu různých barev.

Razer Goliathus Extended Chroma – Mercury Edition

Měkká podložka pod myš s technologií Razer Chroma, připravená osvětlit každé vítězství celou škálou barev. 

Razer BlackWidow Lite – Mercury Edition

Razer BlackWidow Lite v sobě spojuje rychlou odezvu potřebnou ke hraní s tlumenými rysy vhodnými do kanceláře. Vysokovýkonnostní klávesy s tlumicími kroužky a opravdu bílé LED podsvícení udrží vaše soustředění a produktivitu i při psaní dlouho do noci.

Razer Huntsman – Mercury Edition

Klávesnice Razer Huntsman je vybavena optomechanickými spínači a klávesami s podsvícením Razer Chroma a nabízí nejrychlejší ovládání mezi klávesnicemi značky Razer. Spínače Razer Opto-Mechanical Switches využívají k přesné detekci stisknutí tlačítka optickou technologii: infračervený paprsek uvnitř každého spínače.

Razer Kraken – Mercury Edition

Razer Kraken třetí generace je náhlavní set s kabelem pro kompetitivní hraní. Jeho 50 mm velké měniče vytvářejí mocný a čistý zvuk. Je navržený tak, aby byl i při dlouhém nošení pohodlný, čemuž pomáhají nástavce s chladivým gelem. Zatažitelný mikrofon zajistí, že vaše příkazy vždy zazní naprosto jasně.

Razer Raiju Tournament Edition – Mercury Edition

Razer Raiju Tournament Edition je první plně modulární bezdrátový ovladač pro PlayStation 4 s mobilní aplikací, která umožňuje jeho konfiguraci od nastavování multifunkčních tlačítek po upravování tlačítka pro přepínání citlivosti. Speciální tlačítka Mecha-Tactile Action Buttons kombinují příjemný měkký povrch s přesnou hmatovou odezvou. S Raiju Tournament Edition získáte naprostou kontrolu také díky čtyřem nastavitelným multifunkčním tlačítkům a režimu jemné spouště pro rychlou střelbu.

Razer Seiren X – Mercury Edition

Mikrofon Razer Seiren X Mercury byl navržen a testován nejznámějšími streamery. S ním budete slyšet tak mocně, jak je to jen možné. Díky nejlepším technologiím na poli mikrofonů je to první krok k posunutí streamů do nových vysílacích výšek.

Razer Base Station Chroma – Mercury Edition

Razer Base Station Chroma je multifunkční stojan na sluchátka se třemi porty USB 3.0 pro maximální efektivitu. Je vybaven podsvícením Razer Chroma pro kompletní herní výbavu s technologií Chroma.