Hlavní navigace

Nové klasické telefony Nokia 220 4G a Nokia 105

9. 8. 2019

Sdílet

 Autor: HMD Global
V obou telefonech nechybí předinstalovaná legenda mezi hrami – Had

Nokia 220 4G nabízí hlasové volání ve vysoké kvalitě přes 4G VoLTE, internetový prohlížeč a možnost být v kontaktu s rodinou a přáteli skrz sociální sítě. Inovovaná Nokia 105 přináší vše, pro co byl tento model doposud známý a oblíbený. Očekávat tak lze dlouhou výdrž baterie s možností telefonovat po celý den na jedno nabití a 1,77“ barevný displej stvořený pro hraní oblíbených her. 

HMD Global

Nokia 220 4G: Hodně zábavy v praktickém provedení

Nokia 220 4G přinese možnost telefonovat se svými blízkými ve vysoké kvalitě díky technologii VoLTE. 4G konektivita poskytuje také možnost prohlížet oblíbené internetové stránky a zůstat ve spojení s rodinou a přáteli skrz sociální sítě.

Nokia 220 4G nabízí již dobře známý moderní design značky Nokia. O dostatečnou odolnost se stará polykarbonátový kryt, který je probarvený v celém svém objemu a minimalizuje tak vizuální dopad nárazů a oděrek.

Fanoušky legendární hry Had potěší, že jejich oblíbený titul nechybí v základní výbavě telefonu. Nokia 220 4G navíc nabídne další předinstalované hry na zkoušku, mezi které patří Ninja Up, Sky Gift, Nitro Racing a Tetris. Zabudované FM rádio nevyžaduje připojení sluchátek. Své oblíbené stanice tak lze poslouchat se svými blízkými.

Dlouhá výdrž baterie na jedno nabití se pak postará o dostatečnou porci zábavy během procházení webových stránek, sociálních sítí a hraní her.

Zcela nová Nokia 105: Moderní a inspirativní

Nokia 105 díky modernímu vzhledu, který čerpá z odkazu designu společnosti Nokia, skvěle padne do dlaně. Polykarbonátový kryt je probarvený v celém svém objemu a minimalizuje tak viditelnost jednotlivých oděrek. Zpracování telefonu se vyznačuje kvalitou, spolehlivostí a robustností přesně tak, jak se od značky Nokia očekává. Pohodlné vytáčení hovorů a psaní textových zpráv zajistí klávesnice s jednotlivě oddělenými klávesami.

Vyměnitelná baterie s dlouho výdrží na jedno nabití zajistí, že Nokia 105 bude připravena na jakoukoliv cestu. S Nokia 105 mohou uživatelé bezstarostně volat rodině i přátelům po celé hodiny, aniž by se museli ohlížet na zbývající procenta baterie. Interní úložiště nabídne prostor až pro 2 000 kontaktů a 500 SMS zpráv. Také s tímto telefonem se mohou fanoušci těšit na hru Had a další předinstalované hry na zkoušku.

Se zabudovaným FM rádiem lze kdykoliv poslouchat oblíbené stanice a nechybí možnost posvítit si ve tmě LED svítilnou. Pro její zapnutí i vypnutí stačí dvakrát stisknout tlačítko nahoru.