Hlavní navigace

Nové myši Genesis, tentokrát pro začátečníky

 Autor: Genesis
Genesis uvádí dvě novinky – počítačové herní myši Krypton 110 a Krypton 190 – které úspěšně kombinují kvalitu a cenovou dostupnost
Radek Kubeš 9. 11. 2017

Sdílet

Cena myši Krypton 190 je mnohem nižší než pět set korun. Myš je vybavena vlastním softwarem, který mimo jiné umožňuje uživateli editovat makra a profily, a má osm programovatelných tlačítek. Myš se navíc může pochlubit precizním snímačem Avago 5050, odolnými spínači s životností 10 milionů kliknutí a dokonce RGB podsvícením. 

Genesis

V případě myši Krypton 110 je cena dokonce ještě nižší, a přesto je vyrobena z kvalitních komponent a dílů. Snímač této myši umožňuje zvolit rozlišení 800 nebo 2 400 DPI, spínače mají odolnost až 5 milionů kliknutí. Navíc je myš vybavena podsvícením ve čtyřech barvách – červená, růžová, fialová a modrá.

Obě myši sdílejí společný design. Výrobce se nespokojil s nevzhledným a strohým vzhledem, typickým pro tuto cenovou kategorii, a vyrobil myš s designem opravdové herní myši. Pro posílení uživatelského komfortu mají myši optimální váhu a gumový povrch.

Cena a dostupnost

Myši Genesis jsou k dostání za doporučenou koncovou cenau 220 korun v případě myši Krypton 110 a 290 korun v případě Krypton 190.