Hlavní navigace

Nové počítačové skříně MasterBox TD500

12. 2. 2020

Sdílet

 Autor: Cooler Master
Počítačové skříně formátu E-ATX s přizpůsobitelným RGB podsvícením mění proudění vzduchu v umělecké dílo

Design obou skříní ukazuje nový rozměr podsvícení. Jasné obrysy a celkové pojetí prostoru poskytuje vynikající prezentaci systému za rozměrnými dvourozměrnými bočními panely z tvrzeného skla. Perforovaný přední panel s trojrozměrnými prvky dokreslují futuristický charakter skříně.

Cooler Master

Čirý boční panel z tvrzeného skla, resp. jeho nerovný profil, reaguje na podsvícení komponent. Precizního provedení je dosaženo díky CNC obrábění a zaručuje odolnost a estetičnost. Stylové úpravy povrchu v horní a spodní části umocňují zážitek při pohledu z úhlu. Netradiční tvarovaná přední mřížka využívá stejné technologie prověřené recenzenty a zároveň poskytuje volný průchod vzduchu, filtraci prachu a zpevněnou strukturu.

Nové počítačové skříně řady TD500 jsou dodávány se třemi ventilátory s ARGB podsvícením, které vypadá jinak vzhledem k profilu mřížkového panelu a v závislosti na úhlu pohledu.

Cloud22

Dostupnost a cena

Cooler Master  MasterBox TD500 Mesh a Mesh White jsou dostupné za doporučenou koncovou cenu 2 499 Kč s DPH v České republice a 99,99 euro s DPH na Slovensku.