Hlavní navigace

Nové Sitefinity 14.4 vylepšuje AI k lepší interakci se zákazníky

27. 4. 2023

Sdílet

 Autor: Internet Info DG – Karel Choc
27. 4. 2023

Brno, 27. dubna 2023 – Společnost Progress, důvěryhodný dodavatel softwaru pro vývoj aplikací a infrastruktury, přichází s novou verzí svého oceňovaného nástroje Progress Sitefinity 14.4, který tvoří základní pilíř platformy pro digitální zkušenosti – DXP. Umožňuje firmám snadno vytvářet a spravovat personalizovaný obsah napříč různými kanály a řídit efektivní strategie digitální komunikace se svými zákazníky.

V dnešní době očekávají zákazníci personalizované zážitky na každém digitálním kanálu, který používají. Digitální interakce se stávají hlavní zkušeností zákazníků se značkami a je nezbytné získat hlubší porozumění vzorcům chování a využít je ke zlepšení jejich digitálních zkušeností. Nová verze Progress Sitefinity díky zdokonaleným algoritmům AI pro lepší pochopení chování zákazníků a jejich segmentaci značně usnadňuje poskytování moderních digitálních zkušeností a zároveň vylepšuje konverzační rozhraní s větším důrazem na kontext. Přínosem je také zrychlení, které přichází s modernizovaným frontendem .NET 7 nebo prodloužená podpora.

„Firmy musí být schopné rychle reagovat na potřeby zákazníků a poskytnout jim kvalitní digitální zážitek, aby si udržely konkurenceschopnost na trhu,“ uvedl Petr Špringl, Senior Director, SW Engineering ve společnosti Progress. „Sitefinity v rámci naší DX platformy je jedním z klíčových nástrojů, který firmám umožní dosáhnout tohoto cíle. Firmám otevírá cestu k lepšímu poznání potřeb a přání zákazníků a dává jim možnost poskytovat přesně cílený obsah a zážitky, které očekávají.“ 

Novinky ve verzi Sitefinity 14.4:

  • Rozšířená analýza chování pro lepší pochopení jednotlivých způsobů používání: Analýza a vizualizace nejčastějších způsobů chování v klíčových kontaktních bodech služeb umožňuje firmám ověřit a optimalizovat chování zákazníků.
  • Zdokonalené vyhledávání segmentů pomocí aktualizovaných algoritmů umělé inteligence: Nová verze analýzy obsahu a pravidel založených na konverzích vede k lepší identifikaci cílové skupiny a pomáhá zlepšit relevanci digitálních zkušeností i cílení.
  • Upgrade frontendu na rozhraní .NET 7: Modernizovaný frontend pomáhá zlepšit výkon webových stránek díky optimalizacím, jako je například vylepšené ukládání do mezipaměti.
  • Rozšířené možnosti konverzačních rozhraní: Vylepšená uživatelská zkušenost s vyšší kontextovou citlivostí, lepší personalizace počátečního zapojení nebo nové administrátorské nástroje pro přesnější analýzu komunikace chatbotů, respektive zdokonalení jejich tréninku.
  • Dlouhodobá podpora: Garantovaná stabilita, spolehlivost, výkon, zabezpečení a podpora po dobu čtyř let znamená, že firmy budou dlouhodobě profitovat ze svých investic.

„Progress Sitefinity jsme si vybrali na základě dvou klíčových faktorů: škálovatelnosti a flexibility,“ řekl Randy Muns, vedoucí digitálních operací ve společnosti Payworks. „Výkonná sada nástrojů nám umožňuje lépe a jednodušeji cílit naše služby. Zároveň se s nejnovější technologií .NET ještě více zvýšila naši produktivita, protože většina našich vývojových projektů již .NET využívá.“

Progress Sitefinity, který umožňuje marketérům a vývojářům vytvářet atraktivní webové a multikanálové digitální zážitky, zmiňuje loňský Magic Quadrant společnosti Gartner v rámci DXP a známý recenzní web G2 jej vyhlásil vítězem v rámci Best Software Awards 2023.  

Další informace o nejnovější verzi Sitefinity najdete na adrese www.progress.com/sitefinity-cms.