Hlavní navigace

Nové telefony Moto Z a doplňky Moto Mods

26. 11. 2016

Sdílet

 Autor: Motorola
Smartphony Moto Z a Moto Z Play jsou oficiálně dostupné v České republice. Rodina produktů Moto Z přichází s celou řadou doplňků Moto Mods. Nyní můžete proměnit váš chytrý telefon přesně v takové zařízení, jaké zrovna potřebujete. Možnosti jsou prakticky neomezené. Promítněte přátelům oblíbený film nebo je na party ohromte svým výběrem hudby. Moto Mods promění váš telefon kdykoliv si budete přát.

Smartphony Moto Z a Moto Z Play jsou oficiálně dostupné v České republice. Rodina produktů Moto Z přichází s celou řadou doplňků Moto Mods. Nyní můžete proměnit váš chytrý telefon přesně v takové zařízení, jaké zrovna potřebujete. Možnosti jsou prakticky neomezené. Promítněte přátelům oblíbený film nebo je na party ohromte svým výběrem hudby. Moto Mods promění váš telefon kdykoliv si budete přát.

Připojení doplňků Moto Mods je velmi jednoduché. Magneticky se přicvaknou k telefonu, se kterým hladce splynou. Sada aktuálně dostupných Moto Mods bude navíc kompatibilní i s budoucími generacemi telefonů Moto Z.

Motorola Moto ZNový smartphone Moto Z  má5,2mm profil. Tělo tvoří nerezová ocel a letecký hliník. Vybaven je 13Mpx fotoaparátem s vysokým rozlišením, optickou stabilizací obrazu a laserovým automatickým zaostřením. Přední 5Mpx fotoaparát disponuje širokoúhlým objektivem.

Telefon nabízí až 50 hodin provozu na jedno nabití a je tak produktem značky Moto s nejdelší výdrží baterie vůbec. Díky technologii TurboPower ho lze navíc velmi rychle znovu nabít: až 9 hodin za pouhých 15 minut.

Zapomeňte na hledání elektrických zásuvek. S přídavnou baterií Incipio off GRID Power Pack okamžitě získáte 22 hodin výdrže navíc. Ta se vám bude hodit, až budete chtít sledovat svá oblíbená videa, chatovat s přáteli, nebo jen pracovat na cestách.

Hasselblad True Zoom Moto Mod zase vašemu telefonu přidá pokročilé zobrazovací schopnosti, díky kterým můžete fotit a sdílet obrázky jako nikdy dříve. S desetinásobným optickým zoomem a xenonovým bleskem se stačí jen soustředit na požadovaný záběr. Díky tomuto doplňku zvládne váš smartphone fotit také ve formátu RAW a můžete od něj očekávat i více možností nastavení a větší flexibilitu. Fyzické závěrky a ovládací prvky zoom navíc zaručují lepší manipulaci. Jako bonus získáte volný přístup k softwaru Hasselblad PHOCUS pro jednodušší editaci a co nejvyšší kvalitu výstupu.

soutez_casestudy

K dispozici je také modul JBL SoundBoost. Dodáván je se dvěma 3W vestavěnými reproduktory, které vám umožní vychutnat si stereo hudbu ve vysoké kvalitě. Projektor Insta-Share Moto Mod promění jakýkoliv povrch v 70palcovou obrazovku a vy si můžete naplno užívat své oblíbené videoklipy, filmy, nebo fotografie.

Nový smartphone Moto Z je na českém trhu k dostání za cenu od 16 999 Kč, chytrý telefon Moto Z Play je k dispozici za 12 999 Kč. Přídavná baterie Incipio Moto Mod je dostupná za cenu 2 299 Kč, reproduktor JBL SoundBoost je k dispozici za 3 199 Kč a doplňky Hasselblad True Zoom Moto Mod i projektor Insta-Share Moto Mod jsou dostupné za cenu 8 999 Kč.

Byl pro vás článek přínosný?