Hlavní navigace

Nové telefony od Alcatelu řady Idol 4

2. 3. 2016

Sdílet

 Autor: Alcatel Onetouch
Alcatel představil na veletrhu Mobile World Congress v Barceloně kromě vlajkové řady IDOL 4 také sérii smartphonů POP 4.

Alcatel představil na veletrhu Mobile World Congress v Barceloně kromě vlajkové řady IDOL 4 také sérii smartphonů POP 4.

Spadají tam modely střední třídy. Stylová řada POP 4 zahrnuje celkem tři modely - POP 4, POP 4+ a POP 4S. Novinky z řady POP 4 charakterizuje tenký profil (7,99 mm), IPS displeje a přední fotoaparát. Nechybí ani podpora 4G (LTE) sítí pro rychlé stahování dat a baterie s dlouhou výdrží. Telefony POP 4 se na český a slovenský trh dostanou v jarních měsících.

Modely POP 4 a POP 4+ mají ve výbavě 8Mpx hlavní fotoaparát a vpředu 5Mpx kamerku.
POP 4S jde ještě dál - jeho 13Mpx fotoaparát a 5Mpx přední kamera nabízejí velmi rychlé zaostřování (PDAF),  větší snímač pro čistší a jasnější fotky a také duální blesk, který vylepšuje kvalitu fotek v noci nebo za špatného světla.

Telefony POP 4 a POP 4+ pohání čtyřjádrové procesory, u POP 4S pak tempo udává výkonný osmijádrový procesor. Tento nejlépe vybavený model celé řady podporuje také mobilní sítě 4G (LTE) kategorie 6, díky čemuž zvládne i rychlé streamování videa nebo hraní online bez prodlev. Také oba jeho sourozenci podporují všechny v Česku a na Slovensku používané LTE sítě (kategorie 4).

special_kyberutoky

Sluchátka JBL a Hi-Fi zvuk zaručují vynikající multimediální zážitky při přehrávání hudby a videí. POP 4S navíc ukrývá jedno tajemství, které budete marně hledat i u mnohem dražších telefonů – obsahuje totiž čtečku otisků prstů, která se postará o to, že se k vašim datům v telefonu nikdo kromě vás nedostane.

Chcete používat smartphone aktivně? Telefony POP 4 dokážou díky funkci rychlonabíjení doplnit energii na 50 % kapacity baterie již za půl hodiny, takže nemusíte na nic čekat.