Hlavní navigace

Novinka mezi smartphony od HTC: model Desire C

15. 5. 2012

Sdílet

 Autor: HTC
Novinka mezi modely řady Desire od společnosti HTC obsahuje nejnovější technologie včetně operačního systému Android 4.0 Ice Cream Sandwich.

Mezi základní technické specifikace novinky patří procesor Snapdragon S1 běžící na frekvenci 600 MHz, 4 GB interní uživatelské paměti s možností rozšíření pomocí microSD karty i 3,5palcový displej s rozlišením 320 x 480 pixelů. Do výbavy telefonu patří i fotoaparát s 5 megapixely a automatickým ostřením, který je umístěn na zadní straně přístroje.

Ke specialitám pak patří technologie vylepšující zvuk Beats Audio, která je ve smartphonu integrována v rámci celého operačního systému. Díky tomu se uživatelé dočkají lepšího zvuku v hudebním přehrávači i při sledování videí z YouTube či hraní her. Co se týče zvuku, je dobré zmínit ještě správce hudebních souborů HTC Sync Manager pro automatickou synchronizaci hudební sbírky nebo iTunes s počítačem, a to i bezdrátově.

Telefon HTC Desire C, jehož uživatelé získají navíc na dva roky zdarma 25 GB prostoru na online cloudové službě Dropbox, bude na českém trhu dostupný od první poloviny června za doporučenou maloobchodní cenu 4 499,- včetně DPH. Na podzim pak bude k dispozici model s NFC čipem.