Hlavní navigace

Novinky, jež lze očekávat na veletrhu IFA (1.)

23. 8. 2014

Sdílet

 Autor: Samsung/PCadvisor.co.uk
Berlínská IFA je jedním z největších veletrhů na světě zaměřených na technologie. Jaké novinky na ní můžeme očekávat letos?

IFA startuje počátkem září, což je pro výrobce ideální období na zviditelnění před Vánocemi. Představeny budou všechny možné druhy nových produktů, jako jsou televize, smartphony, tablety, chytré hodinky (smartwatch), atd. Přinášíme vám seznam nejzajímavějších produktů, které by se dle analytiků a uniklých informací mohly objevit na IFA 2014.

Samsung Galaxy Note 4

Jedním ze smartphonů, o nichž se letos spekuluje nejvíce, je Galaxy Note 4 – částečně proto, že zatím nebyl představen, zatímco jeho konkurence už s představováním svých vlajkových lodí přispěchala dříve – což je případ například LG G3. Samsung tradičně obnovuje svou řadu Galaxy Note na IFA prostřednictvím vlastní akce Unpacked.

Letošek prozatím nevypadá, že by se něčím lišil, a představení Galaxy Note 4 bychom se tedy měli dočkat 3. září na akci Samsung Unpacked 2014 Episode 2. Prozatím se tipuje, že Galaxy Note 4 bude prvním smartphonem s rozlišením 4K a retina skenerem.

Pokračování