Hlavní navigace

Novinky, jež lze očekávat na veletrhu IFA (2.)

24. 8. 2014

Sdílet

 Autor: pcadvisor.co.uk
Berlínská IFA je jedním z největších veletrhů na světě zaměřených na technologie. Jaké novinky na ní můžeme očekávat letos?

Předchozí díl

Samsung Gear Solo

Přestože je Samsung Gear Live již nyní dostupným „oblékatelným“ zařízením se systémem Android Wear, očekává se, že jihokorejský výrobce představí další hodinky, a to v podobě zařízení Gear Solo. Předběžným předpokladem je, že Solo taktéž poběží na Android Wear, ale jeho klíčovým aspektem bude slot na SIM kartu, což znamená, že bude schopen fungovat plně bez nutnosti připojovat jej ke smartphonu nebo tabletu před Bluetooth.

Sony Xperia Z3 a Z3 Compact

Sony bude nyní svou vlajkovou loď mezi smartphony evidentně představovat v pravidelném sledu. Modely Xperia Z1 a Xperia Z2 dělily jen měsíce a představení jejich nástupce, modelu Xperia Z3 (D6653), je očekáván právě na letošním veletrhu IFA. Ten navíc bude „doprovázen“ smartphonem Z3 Compact, a to i přesto, že jsme prozatím neviděli ani Z2 Compact.

special_kyberutoky

I přesto, že je LG G3 vybaven displejem Quad HD, a Galaxy Note 4 by údajně mohl být dokonce v rozlišení 4K, zůstane Xperia Z3 údajně u Full HD obrazovky. Prý také bude stále disponovat 20,7megapixelovým fotoaparátem a procesorem Snapdragon 801, byť v nové, vylepšené verzi.

Pokračování