Hlavní navigace

Novinky, jež lze očekávat na veletrhu IFA (3.)

25. 8. 2014

Sdílet

 Autor: LG/PCadvisor.co.uk
Berlínská IFA je jedním z největších veletrhů na světě zaměřených na technologie. Jaké novinky na ní můžeme očekávat letos?

Předchozí díl

Sony SmartWatch 3

Oblékatelné technologie (wearables) stále zažívají boom, a bezpochyby budou v tomto trendu pokračovat i na IFA 2014. Sony bylo jednou z prvních firem, které představily chytré hodinky (smartwatch), a zároveň již vydalo dvě jejich verze. Model SmartWatch 2 byl uveden téměř před rokem a nemělo by tedy překvapovat, že se SmartWatch 3 podle prozatím neověřených zpráv objeví i letos v září v Berlíně.

Překvapením je, že by zařízení nemělo běžet na systému Android Wear. Místo toho bude vybaveno vlastním OS, který bude velmi odlišný od systému, na němž staví SmartWatch 2. K dalším detailům má patřit displej ve vyšším rozlišení a integrovaná technologie Wi-Fi.

LG G3 Stylus a Prime

special_kyberutoky

LG G3 je prozatím nejlepším smartphonem, který můžete koupit. Jeho výrobce nedávno představil také model LG G3 S (Beat), což má být víceméně zmenšená verze. Vypadá to, že na cestě jsou i další edice. LG se nechtěně pochlubilo modelem G3 Stylus v uniklém videu. G3 Stylus má být konkurentem Samsungu Galaxy Note 4. Šeptá se také o zařízení G3 Prime, které má mít podobné specifikace jako G3 Cat 6, jenž se prodává pouze v Koreji.

Pokračování