Hlavní navigace

Novinky, jež lze očekávat na veletrhu IFA (4.)

26. 8. 2014

Sdílet

 Autor: pcadvisor.co.uk
Berlínská IFA je jedním z největších veletrhů na světě zaměřených na technologie. Jaké novinky na ní můžeme očekávat letos?

Předchozí díl

LG G Flex 2

Smartphony se zakřiveným displejem se prozatím na trhu příliš neetablovaly, nicméně se očekává, že LG bude pokračovat v nastoupeném tempu a na IFA představí nástupce modelu LG G Flex. Má se jmenovat G Flex 2 a mít taktéž zakřivenou obrazovku. Další informace prozatím nejsou známy.

Motorola Moto X+1 (X2)

Chytré telefony Moto X a Moto G jsou velice populární, a jejich výrobce na MWC oznámil, že nástupce prvního zmiňovaného bude uveden koncem léta. Nicméně se neobjevil na konferenci Google I/O, což znamená, že bude pravděpodobně odhalen právě v Berlíně. Není zatím jasné, zda bude pojmenován Moto X+1 nebo Moto X2.

K očekávaným specifikacím se řadí pětipalcový nebo větší displej s rozlišením Full HD, až 64 GB úložiště a 2,2GHz čtyřjádrový procesor Snapdragon 800. Motorola by mohla vydání modelu X2 spojit s vydáním smarphonu Moto 360 se systémem Android Wear.

Motorola Moto G2

Díky rozeslané pozvánce to navíc vypadá, že by Motorola mohla uvést také novou verzi populárního levného telefonu Moto G. Ten bude nejspíše logicky pojmenován Moto G2 a předpokládá se, že bude představen po boku modelů X+1, Moto 360 a nějakého nového Bluetooth headsetu.

ICTS23

Celá akce pro novináře se uskuteční 4. září. Nicméně zvláštní bude, že to nebude v Berlíně, ale v Chicagu.

Pokračování