Hlavní navigace

Novinky mezi desktopy Lenovo mají projektor i otočný kloub

 Autor: Lenovo
Lenovo IdeaCentre 510s, 610s, 710 a 910 zaujmou nejen provedením, ale i výkonem
Radek Kubeš 21. 11. 2016

Sdílet

IdeaCentre 510s potěší svým výkonem i náročnější uživatele a přitom zabere jen polovinu místa oproti klasickému desktopu. Model IdeaCentre 610s je volitelně vybavený bezdrátovým projektorem.

Lenovo

Lenovo IdeaCentre 710 nabízí bohatou výbavu a zároveň je snadno přístupný, takže jej můžete doplnit komponenty podle svých představ. Otočným kloubem disponuje všestranný Lenovo IdeaCentre AIO 910. Přizpůsobí se vašim potřebám a navíc ho díky Intel RealSense kameře můžete ovládat pomocí gest. 

S počítačem IdeaCentre 510s zvládnete každodenní úkoly a ještě ušetříte místo na pracovním stole. S obsahem pouhých osm litrů je o polovinu menší než klasické stolní počítače a přitom podává výkon, kterým překvapí i náročnější uživatele. Disponuje až šestou generací procesorů Intel Core i7 a grafikou až NVIDIA GeForce GT 730. Dostatek prostoru pro fotografie, dokumenty i oblíbené filmy nabízí až 2 TB HDD.

O dny plné zábavy se postará také model Lenovo IdeaCentre 610s v trojúhelníkovém designu. Tento kompaktní počítač přináší volitelný bezdrátový projektor s velkým pozorovacím úhlem. 

Až šestá generace procesorů Intel Core i7, volitelná dedikovaná grafická karta NVIDIA GeForce GTX 750Ti a operační paměť až 16 GB DDR4 vytváří z IdeaCentre 610s výkonné zařízení. Na své si kromě filmových nadšenců přijdou i kameramani, kteří mohou svá videa snadno ukládat, editovat a sdílet s ostatními přes velkoplošnou projekci.

Počítač Lenovo IdeaCentre 710 se pyšní nejen čistými liniemi a elegantním designem, ale zároveň je vybaven rukojetí pro snadné a pohodlné přenášení.

Nabízí až 4 TB HDD a volitelně 256 GB SSD. Díky tomu, že je velmi snadno přístupný bez použití nářadí, si uživatelé mohou úložiště ještě rozšířit nebo výbavu doplnit o další komponenty. S až 32 GB operační paměti si IdeaCentre 710 poradí i s náročnějšími úkoly. Zároveň v sobě ukrývá diskrétní grafiku až NVIDIA GeForce GTX 1060 a Intel Core procesory nejnovější generace. 

Lenovo IdeaCentre AIO 910 kombinuje 27palcový Ultra HD displej s kloubem otočným od -5 až do 90 stupňů tak, aby se dokázal maximálně přizpůsobit svým uživatelům. Při využití 3D kamery s technologií Intel RealSense je navíc možné počítač intuitivně ovládat pomocí gest a výrazů tváře.

Poháněný až šestou generací procesorů Intel Core i7 a vybavený dedikovanou grafickou kartou NVIDIA GeForce GTX 950A představuje IdeaCentre AIO 910 zařízení s vysokým výkonem. Součástí bohaté výbavy jsou i reproduktory Harman/Kardon a subwoofer s technologií Dolby Home Theater

Dostupnost a cena 

Stolní počítač Lenovo IdeaCentre 510s je dostupný od 7 999 Kč s DPH, model IdeaCentre 610s pak za 32 999 Kč včetně DPH.

skoleni31_1

Lenovo IdeaCentre 710 je k dispozici za cenu od 22 999 Kč s DPH.

Počítač typu „vše v jednom“ Lenovo IdeaCentre AIO 910 je na našem trhu dostupný za cenu od 35 999 Kč s DPH.