Hlavní navigace

Novinky na webu computerworld.cz

5. 5. 2013

Sdílet

 Autor: © Sashkin - Fotolia.com
Začátkem května proběhla rozsáhlá změna vzhledu webových stránek českého Computerworldu. V souvislosti s ní přinášíme přehled změn, novinek a dalších zajímavostí.

Náš web nyní splňuje podmínky responsivního vzhledu, což znamená, že kromě přehlednějšího uspořádání došlo i ke sloučení verzí pro počítače a chytré telefony. Design našich stránek je nyní uzpůsoben tak, aby se daly pohodlně prohlížet na libovolně velké ploše. Nejdůležitější a nejzajímavější příspěvky dostaly nový prostor hned na začátku stránky, ke změně došlo i v náhledu na nejnovější příspěvky, který má nyní jednodušší a intuitivnější ovládání.

Novinkou je katalog aplikací pro podnikové správce IT. Obsahuje užitečné a zajímavé aplikace, které pomohou správcům při práci a které jsou k dispozici zdarma v plné nebo testovací verzi.

Připomínáme, že začátkem tohoto roku jsme otevřeli digitální trafiku, kde jsou k dispozici elektronická vydání všech publikací z našeho vydavatelství, tedy i Computerworldu. Publikace si můžete objednat, zaplatit a okamžitě získat v elektronické podobě. Součástí trafiky je i aplikace pro operační systém Android, kterou najdete v obchodě Google Play. Naše publikace najdete i v nabídce e-vydavatelství Publero a Euromedia.

Výběr článků můžete sledovat i na naší stránce v sociální síti Facebook nebo Twitter. Můžete si také objednat týdenní přehled novinek, který vám automaticky dorazí do vaší e-mailové schránky. Objednat si ho můžete tady. Články můžete odebírat také pomocí kanálu RSS.

Doufáme, že vám naše stránky budou při četbě působit alespoň takové potěšení jako nám při jejich tvorbě.