Hlavní navigace

Novinky od Panasonicu na CES 2012

 Autor: Panasonic
Společnost Panasonic na letošním CES v Las Vegas představila několik nových řešení, které korespondují s cílem společnosti stát se do 6 let „jedničkou v oblasti zelených inovací v elektronickém průmyslu“.
Pavel Kreuziger 11. 1. 2012

Sdílet

V první z pěti expozic lze nalézt novinky v digitálních audio a video zařízení, jako jsou nové smart televizory Viera produktové řady 2012 s úhlopříčkami 47 a 55 palců, ale i domácí kina, digitální fotoaparáty a videokamery. Představeny byly i nové možnosti propojení cloudových služeb Viera Connect s tablety a dalšími mobilními zařízeními. Za zmínku stojí i prototyp nového 4K2K IPS Alpha LCD panelu.

V další části představil Panasonic svá energetická řešení. Mezi ně patří solární panely řady HIT, li-ion akumulátorové systémy nebo palivové články. Třetí expozice představuje b2b (business to business) řešení – třeba audiovizuální systémy pro využití v dopravě a řešení pro obchodní provozy.

Čtvrtá část expozice seznamuje návštěvníky s filozofií produktového designu, kterou Panasonic nazývá Future Craft. První řadou produktů vyrobenou v tomto duchu budou nové televizory řady Viera.

V neposlední řadě Panasonic přináší živé vysílání PanasonicLive @ CES, díky kterému se můžete přenést do Las Vegas i z vašich obýváků. Stačí přejít na stránku http://www.panasonic.com/promos/CES/2012/.