Hlavní navigace

Novinky v HD (listopad-prosinec 2013)

17. 12. 2013

Sdílet

 Autor: Popron
Jaké jsou aktuální filmové novinky, které vycházejí v HD kvalitě?

Hobit

Hobit: Neočekávaná cesta (prodloužená verze)

3D + 2D

Hobit Bilbo Pytlík se vydává se skupinou trpaslíků na dobrodružnou cestu k Osamělé hoře, ve které na pokladech leží drak Šmak. Prodloužená edice přináší film rozšířený o třináct minut nových či prodloužených scén a hodiny bonusových materiálů.

Orientační cena: 1 199 Kč

 

JAMES BOND 50 – Kolekce 22 filmů

Bondovky pěkně pohromadě ve vysokém rozlišení. Agent 007 se hlásí do služby – počínaje Seanem Connerym, kterým to celé začalo, až po Daniela Craiga. V kolekci najdete 22 Bondovek od Dr. No až po Quantum of Solace... A také více než 120 hodin bonusů.

Orientační cena: 3 999 Kč

 

Kolekce Prometheus to Alien: The Evolution Box Set

„Ve vesmíru není slyšet ničí křik...“. Vydejte se na výjimečnou výpravu do hlubin krvavého vesmíru... od Promethea, kde všechno začalo, až po film Vetřelci: Evoluce. Jedinečná sci-fi kolekce nabízí kromě kompletní „vetřelčí“ série i víc než 65 hodin vzrušujících bonusů.

Orientační cena: 1 999 Kč

 

Temný rytíř trilogie – finální sběratelská kolekce 6BD (Dark Knight Trilogy UCE 6BD)

Batman začíná, Temný rytíř a Temný rytíř povstal – třikrát Christian Bale jako Batman a třikrát Christopher Nolan na režijní sesli. Pěkně v jednom balení včetně extra bonusového BD disku.

Orientační cena: 2 499 Kč

 

Kolekce Star TrekStar Trek

Vesmírná loď U. S. S. Enterprise vyráží na svou další cestu do hlubin vesmíru pod velením kapitána Jamese Kirka a Spocka. Cíl? Zachránit lidstvo (Start Trek) a Zemi (Star Trek: Do temnoty). Restart kultovní ságy pod vedením režiséra J. J. Abramse.

Orientační cena: 799 Kč

 

Wolverine (prodloužená verze)

2D + 3D

Nejslavnější mutant ve své druhé sólovce vyrazí do Japonska, aby tu zkřížil drápy se samurajskými meči. Prodloužená verze přináší o 15 minut krvavé zábavy navíc.

Orientační cena: 699 Kč

 

X-Men: Adamantium kolekce – Limitovaná sběratelská edice drápy Wolverina

Speciální limitovaná kolekce přináší kompletní mutantní ságu ze světa X-Men: první trilogii X-Men, filmy X-Men: První třída a obě sólovky Wolverina. V balení je navíc místo pro film X-Men: Budoucí minulost, který vyjde v roce 2014.

Orientační cena: 2 699 Kč

 

Pacific Rim – Útok na Zemi

2D + 3D

Když se z moře vyhrnou oddíly mimozemských nestvůr Kaiju, rozpoutá se válečné peklo. Lidé pošlou do protiútoku nové zbraně Jaegers v podobě obřích robotů ovládaných dvěma piloty zároveň. Režisér Guillermo del Toro si splnil sen a „oživil“ opravdu pěkně krvelačné bestie – kam se hrabe Godzilla :).

Orientační cena: 699 Kč

 

Kolekce Karla Zemana

Pro filmové fajnšmekry je tu speciální box kultovních snímků filmového mága Karla Zemana ve vysokém rozlišení: Cesta do pravěku, Baron Prášil, Vynález zkázy.

Orientační cena: 599 Kč

 

Zdroj: Popron