Hlavní navigace

Nový 35palcový monitor AOC AGON

16. 11. 2016

Sdílet

 Autor: AOC
AG352QCX má pro hraní her optimální poloměr zakřivení 2 000 milimetrů

Nový 35palcový herní monitor AG352QCX z řady AGON v extra širokoúhlém formátu díky svému poloměru zakřivení 2 000 milimetrů rozšiřuje zorné pole uživatele, výrazně zlepšuje vnímání hloubky a vytváří pohlcující herní zážitek. 

AOC

Model AG352QCX eliminuje rozmazání a trhání obrazu díky 200Hz obnovovací frekvenci a technologii Adaptive-Sync. Funkce Low Input Lag se vyhýbá většině video procesování a bleskově plní příkazy herní myší, klávesnicí nebo gamepadem, Shadow Control projasňuje tmavé oblasti a ztmavuje světlé části obrazu, aniž by to ovlivnilo zbytek obrazovky.

Technologie Flicker-Free eliminuje blikání obrazovky a Low Blue Light zase redukuje modré světlo. Dalším prvkem pro více pohodlí je stojan Ergo Base. Tento ergonomický podstavec s možností otočení, sklopení a výškového nastavení umožňuje pohodlné a bezpečné držení těla.

Díky LED osvětlení na zadní straně a spodním rámečku je možné volit mezi červenou, zelenou nebo modrou a také si nastavit míru intenzity (módy silný, medium, slabý a vypnuto). Další volby se nachází na klávesnici QuickSwitch, která umožňuje snadné, rychlé a bezproblémové přepínání mezi různými uživatelskými nastaveními obrazu.  

Dostupnost a cena

cyber23

Monitor AOC AGON AG352QCX dorazí do obchodů v prosinci 2016 za cenu 21 990 Kč (799 eur).  

 

Byl pro vás článek přínosný?