Hlavní navigace

Nový Bluetooth reproduktor Beoplay P6 s 360° zvukem

 Autor: BEOPLAY
Reproduktor nabízí bohatý 360° a hlasitý Bang & Olufsen zvuk, podpořený skandinávským designem
Radek Kubeš 23. 4. 2018

Sdílet

Tvar reproduktoru umožňuje bezpečné a stabilní ustavení a díky hladkému hliníkovému povrchu jej lze snad uchopit z každého úhlu. Eloxované a perleťové tělo oplývá charakteristickým perforovaným vzorem, který je elegantně veden okolo rohů, což zajišťuje zážitek z 360° zvuku. Konstrukce je navíc odolná proti stříkající vodě a prachu, což umožňuje použití reproduktoru v jakémkoli prostoru domácnosti. 

BEOPLAY

Srdcem reproduktoru je tříkanálový digitální zesilovač s výkonem 1 x 36 W pro basový reproduktor a 2 x 30 W pro širokopásmové měniče. Celý systém se tak může pochlubit výkonem 215 W. Mozkem je vylepšený systém digitálního zpracování zvukového signálu, které využívá algoritmy společnosti Bang & Olufsen. Tyto algoritmy jsou přizpůsobeny pro efektivní správu napájení, aby reproduktor mohl nabídnout co nejdelší poslech na jedno nabití. Pokročilé ochranné systémy navíc zajišťují, že nemůže dojít k poškození žádné součástky přetížením, ať už je reproduktor vystaven čemukoliv.

Cena a dostupnost

Beoplay P6 se začne prodávat ve dvou barevných variantách Black a Natural. Balení bude obsahovat USB-C nabíjecí kabel. Reproduktor bude dostupný za doporučenou cenu 10 399 Kč, případně 399 €.