Hlavní navigace

Nový COOLPIX P1000 Megazoom

7. 8. 2018

Sdílet

 Autor: Nikon
Nikon představila nový COOLPIX P1000, jediný kompaktní fotoaparát na světě se 125× optickým zoomem.

Uživatelé mohou zachytit vše, co bylo až doteď mimo dosah, divokými zvířaty počínaje, přes vysoko letící letadla až po měsíční krajinu. 

Nikon

special_kyberutoky

125násobné optické přiblížení nabízí největší rozsah ohniskových vzdáleností na světě – 24–3000 mm. A 250násobné přiblížení Dynamic Fine Zoom digitálně prodlužuje horní limit přiblížení na 6000 mm. To je dostatečně výkonné přiblížení k zachycení kráterů na povrchu Měsíce.

Objektiv NIKKOR s vysokou světelností f/2.8 poskytuje vynikající výsledky i za špatných osvětelných podmínek. Pokročilé technologie objektivů společnosti Nikon minimalizují zkreslení s cílem dosáhnout pozoruhodně ostrých snímků i při fotografování s extrémně dlouhými ohniskovými vzdálenostmi. Podpora formátu RAW umožňuje fotografům ukládat a exportovat nekomprimované snímky do programů na další zpracování nebo úpravy fotografií. A milovníci videa mohou nahrávat videosekvence v rozlišení 4K/UHD s využitím přiblížení teleobjektivu, což je ideální při natáčení divokých zvířat v jejich přirozeném prostředí na velkou vzdálenost.