Hlavní navigace

Nový eSport monitor ZOWIE by BenQ XL2546

 Autor: ZOWIE
24,5palcový monitor má TN panel s Full HD rozlišením, disponuje rychlou odezvou 1 ms a vysokou obnovovací frekvencí 240 Hz
Radek Kubeš 7. 9. 2017

Sdílet

Proti předchůdci je integrována technologie Dynamic Accuracy, která zajišťuje přesnost a čistotu zobrazení zejména při pohybu a dodává hráčům vyšší jistotu, že zasáhnou soupeře a nikoli jeho stín.

ZOWIE

V monitoru nechybí také další funkce snadno dostupné pomocí ovladače S-Switch vylepšující kvalitu a plynulost obrazu, jako jsou Black eQualizer, Color Vibrance nebo technologie starající se o ochranu zraku uživatele Flicker-free a Low Blue Light.

eSport monitor je vyveden v klasické černé barvě s rudými doplňky a nabízí bohatou ergonomii skýtající široké možnosti nastavení výšky, otočení či naklopení. K dispozici je clona po obou bocích, která eliminuje okolní optické rušení a umožňuje hráči maximální soustředění na hru. Nechybí ani další designové prvky, jako jsou ukazatele individuálního nastavení pozice, madlo, pořadač na kabely v noze monitoru a vysouvací háček k uložení sluchátek.

Konektivitu monitoru zajišťuje DVI, 2x HDMI, DisplayPort a USB porty.

Dostupnost a cena

ZOWIE by BenQ XL2546 je k dispozici za doporučenou koncovou 13 990 Kč s DPH v České republice a 529 euro s DPH na Slovensku.