Hlavní navigace

Nový firmware fotoaparátů Samsung NX

20. 4. 2011

Sdílet

 Autor:
Samsung oznámil aktualizaci firmwaru dvou kompaktních fotoaparátů řady NX společnosti Samsung – modelů NX100 a NX10.

Díky této aktualizaci získají uživatelé všech přístrojů řady NX možnost ovládat přístroje jednotným způsobem a stávající majitelé fotoaparátů budou mít k dispozici vylepšené funkce.

Uživatelé fotoaparátů NX100 a NX10 nyní mohou při fotografování ve scénickém režimu využít výhod funkce Panorama Shot, díky níž dokáže širokoúhlý objektiv zachytit při fotografování krajiny ještě širší záběr.
Samsung s novou aktualizací slibuje skoro zázraky. Aktualizovaný firmware prý nabídne zdokonalenou funkci Movie Auto-Focus, která zlepšuje stabilitu obrazu při změně záběru. Další součástí aktualizace je vylepšená funkce Contrast Auto-Focus, která umožňuje pořizovat ostřejší snímky při nízkém kontrastu dokonce i v nepříznivých podmínkách s nedostatkem světla. Funkce podporované aktualizovaným firmwarem reagují nově „mnohem rychleji a jejich chod je tišší“. Máme si to snad vykládat tak, že před tím byly přístroje nedoladěné?

Díky aktualizovanému firmwaru nabízejí přístroje NX100 a NX10 průvodce nastavením objektivu i-Function prostřednictvím displeje fotoaparátu, stejně jako tomu je u nedávno představeného modelu NX11.

Aktualizace je pro všechny majitele přístrojů NX100 a NX10 k dispozici na internetových stránkách www.samsung.com.

Byl pro vás článek přínosný?