Hlavní navigace

Nový multi-WAN router 4G LTE od D-Link

9. 8. 2016

Sdílet

 Autor: D-Link
D-Link rozšiřuje svoji rodinu AC Wi-Fi produktů o nový router pro domácnost nebo kancelář

AC750 4G LTE multi-WAN router DWR-953 je dual-band Wi-Fi router, vybavený slotem pro SIM kartu a nejnovější technologií AC Wi-Fi. Můžete ho použít jako běžný DSL nebo kabelový modem. Gigabitový WAN port slouží jako rozhraní pro širokopásmové kabelové připojení k internetu, připravené na budoucí zvyšování rychlostí přenosu. DWR-953 ale funguje i jako 4G LTE hotspot pro uživatele doma, v kanceláři nebo na dovolené. Mobilní 4G LTE/3G síť poskytuje rychlost přenosu dat až 150 Mb/s a může být sdílena s ostatními zařízeními přes Wi-Fi síť nebo ethernetové porty.

D-Link

Kromě toho vám toto všestranné zařízení umožňuje vytvořit internetové připojení odolné proti výpadkům. Funkce automatického překonání výpadku zajišťuje okamžité připojení k 4G LTE/3G síti při výpadku kabelového internetového připojení. Router podporuje souběžné připojení k mobilní 4G LTE/3G síti a kabelové širokopásmové síti, což umožňuje kombinovat obě připojení pro dosažení ještě vyšší rychlosti přenosu dat. DWR-953 je vybaven Dual-Band technologií, která dovoluje používat současně 2,4GHz a 5GHz frekvenční pásmo. Lze tak dosáhnout rychlosti přenosu dat až 750 Mb/s (až 433 Mb/s s jinými 802.11ac klienty a až 300 Mb/s pomocí běžného N Wi-Fi připojení). Na ochranu proti potenciálním útokům z internetu používá DWR-953 dvojitý aktivní firewall (NAT a SPI).

Cloud22

Dostupnost a cena

DWR-953 je nyní k dostání v v České republice a na Slovensku za doporučené maloobchodní ceny 4 599 Kč nebo 169,90 EUR včetně DPH.