Hlavní navigace

Nový NAS Synology DiskStation DS216j

14. 3. 2016

Sdílet

 Autor: Synology
Domácí NAS pro multimédia ve výkonném a dostupném provedení

Společnost Synology představila DS216j, NAS server pro domácí multimediální streaming, sdílení dat a jejich zálohu. Nový základní model dvoudiskového síťového úložiště je poháněn dvoujádrovým procesorem s podporou operací s plovoucí desetinnou čárkou.

Synology

Procesor DS216j byl vylepšen čipem plovoucí desetinné čárky (FPU), který uživatelé nejvíce ocení při tvorbě miniatur. Zároveň je schopen dosáhnout přenosových rychlostí až 112,75 MB/s a 97,6 MB/s při čtení a zápisu dat. Navíc byl DS216j navržen s ohledem na maximálně úsporný provoz a i při plném vytížení tak spotřebovává 14,85 W; zatímco při hibernaci je spotřeba 6,95 W.

DS216j běží na DSM (DiskStation Manager), intuitivním operačním systému, který poskytuje širokou paletu aplikací pro lepší produktivitu vaší práce a nový zážitek z multimédií. S DSM můžete snadno synchronizovat soubory mezi různými zařízeními a cloudovými službami, přehrávat multimédia na DLNA televizorech či přes zařízení AirPlay a Chromecast, ale také vytvořit domácí monitorovací systém. 

special_kyberutoky

Dostupnost
Synology DiskStation DS216 je nyní dostupný za cenu kolem 5 000 korun vč. DPH.