Hlavní navigace

Nový objektiv Nikkor Z 85 MM F/1,8

19. 8. 2019

Sdílet

 Autor: Nikon
Nikon obohatil řadu Nikon Z o standardní portrétní objektiv s vysokou světelností

Objektiv NIKKOR Z 85 mm f/1,8 S dokáže rychle zaostřovat a nabídne vám úžasné detaily po celé ploše obrazového pole. Tento objektiv pro fotoaparáty mirrorless s obrazovým snímačem ve formátu kinofilmu fotografům umožní vytvářet portréty, z jejichž ostrosti budete nadšení, ať už fotografujete nebo natáčíte video. 

Nikon

Špičkový optický výkon objektivu NIKKOR Z 85 mm f/1,8 S vám zajistí úžasné výsledky, ať fotíte jakoukoli scénu –klasické portréty s hlavou a rameny, detaily přírody, intimní scény i velkolepé akce. I při fotografování na plně otevřenou clonu f/1,8 vám nabídne báječnou ostrost až do okrajů snímku. Vytváří krásný a přirozený bokeh a také v protisvětle si dokáže účinně poradit se vznikem závoje.

Umí rychle zaostřovat a nová funkce fotoaparátů Nikon Z, detekce očí, dokáže zaostření uzamknout na oko fotografované osoby, ať už stojí sama nebo v davu dalších lidí. Vyznavači videa můžou ohniskovou vzdálenost 85 mm využít k izolaci objektu a natáčet videozáznamy s malou hloubkou ostrosti.

Cloud22

Dostupnost a cena 

Nový objektiv je na českém trhu dostupný za 21 490 Kč vč. DPH.