Hlavní navigace

Nový opakovač Wi-Fi signálu TP-LINK TL-WA860RE vás o zásuvku nepřipraví

30. 9. 2014

Sdílet

 Autor: TP-LINK
Pakliže se potýkáte s problémem nedostatečně silného Wi-Fi signálu v bytě či kanceláři, pomoci by vám mohly stávající elektrické rozvody. Přenos dat vám zprostředkuje nový opakovač Wi-Fi signálu TP-LINK TL-WA860RE.

Opakovač TP-LINK TL-WA860RE dokáže přenášet data rychlostí až 300 Mbit/s, přičemž pracuje na standardu 802.11n. Disponuje navíc i standardním ethernetovým portem, takže může sloužit jako bezdrátový adaptér pro zařízení, jež nemají Wi-Fi modul – například video přehrávače, herní konzole nebo internetové televize.

Rychlé Wi-Fi do všech koutů

Novinka pomůže bez složité instalace či nastavování u jakékoli bezdrátové sítě eliminovat hluchá místa a celkově zlepšit kvalitu signálu, k čemuž přispívá i nová technologie využívající dvojici externích antén. Vzhledem k rychlosti přenosu až 300 Mbit/s ve standardu 802.11n si zařízení poradí i s náročnějšími úlohami, jako je plynulé přehrávání videa v HD rozlišení, streamování hudby nebo hraní online her.

Rozšiřte si síť tam, kde ji právě potřebujete

Malé rozměry a přímé zapojení do zásuvky umožňují zapojení opakovače podle aktuálních potřeb uživatele. Model TL-WA860RE si navíc ukládá profily s informacemi o dříve připojených sítích, takže není nutné zařízení resetovat při párování s jiným směrovačem. K rozšíření sítě je potřeba pouze stisknout tlačítko WPS na kompatibilním směrovači a následně tlačítko Range Extender na opakovači.

O zásuvku nepřijdete

V prostorách, kde není dostatek elektrických zásuvek, uživatelé nepochybně ocení, že nový opakovač TL-WA860RE je průchozí. To znamená, že sám má v těle vestavěnou standardní zásuvku, do níž lze zapojit jakékoli zařízení nebo prodlužovací kabel.

Nový opakovač zakoupíte za cenu okolo 1250 Kč.

TP-LINK TL-WA860RE