Hlavní navigace

Nový opakovač Zyxel pokrývá hluchá místa

14. 6. 2018

Sdílet

 Autor: Zyxel
Opakovač WRE6602 přináší vysokou rychlost připojení a s jeho aplikací Easy Link zvládne instalaci každý

Zyxel uvedl na trh nový opakovač WRE6602, který představuje kompaktní řešení pro pokrytí hluchých míst v domácnosti bezdrátovým signálem. Jeho nastavení nemůže být jednodušší: po zapojení zařízení do zásuvky stačí postupovat dle pokynů v aplikaci Easy Link a během několika minut máte k dispozici lepší WiFi pokrytí. 

Zyxel

special_kyberutoky

Stačí pár klepnutí a aplikace Easy Link dvoupásmový opakovač AC1200 sama propojí se směrovačem nebo bezdrátovým bodem. Pro dosažení maximální rychlosti a pokrytí navíc aplikace uživateli ukáže nejvhodnější místo pro instalaci opakovače. Aplikace Easy Link funguje výhradně s opakovačem WRE6602 a je dostupná pro zařízení se systémy Android a iOS.

Po připojení ke směrovači nebo přístupovému bodu opakovač automaticky volí kanál pro další přenos WiFi signálu do dříve nedostupných míst, a to rychlostí až 300 Mb/s v případě 2,4 GHz sítě a 867 Mb/s v případě 5 GHz sítě. Opakovač je kompatibilní se všemi Wi-Fi standardy 802.11 a/b/g/n/ac stávajících směrovačů a přístupových bodů a pro ochranu před bezpečnostními hrozbami používá pokročilé šifrování (64/128bitové WEP a WPA-PSK/WPA2-PSK). Opakovač navíc umožňuje připojení ethernetového kabelu a použití jako přístupový bod.