Hlavní navigace

Nový paměťový modul SPECTRIX D41 TUF Gaming Edition

 Autor: ADATA
ADATA Technology představila DDR4 RGB paměťový modul XPG SPECTRIX D41 TUF Gaming Edition.
Radek Kubeš 14. 9. 2018

Sdílet

Speciální edice paměťového modulu má certifikát TUF Gaming Alliance, což znamená, že prošel pečlivým testováním a splňuje nejpřísnější standardy herní aliance. Své majitele uchvátí stejně výkonem a programovatelným RGB osvětlením jako originální model, navíc ale přináší bojovnější vzhled díky černému chladiči se žlutým zdobením.

 ADATA

Prosvětlení díky RGB efektům

Při návrhu designu paměťového modulu SPECTRIX D41 TUF Gaming Edition se designéři inspirovali brněním. Na horní straně je proto odvážně vypadající chladič, který podtrhuje vysoký výkon modulu. RGB LED pásek není ničím krytý a září tak bez omezení do prostoru. Uživatelé mohou vybírat z různých světelných efektů, nastavovat vzory blikání, jeho rychlost, intenzitu a další parametry. Světelné efekty jsou programovatelné prostřednictvím programu ASUS SYNC RGB a mohou být synchronizované se světelnými efekty základní desky, grafické karty a dalších komponent, takže celá herní sestava nabídne špičkově sladěný vizuální zážitek.

Rychlost a účinnost

SPECTRIX D41 TUF Gaming Edition přináší špičkový výkon díky frekvencím až 3 200 MHz. Podporuje jak platformu Intel X299 2666 MHz, tak platformu AMD/Ryzen, stejně jako Intel Extreme Memory Profile (XMP) 2.0 pro bezproblémové přetaktování přímo v operačním systému počítače.