Hlavní navigace

Nový phablet Lenovo PHAB ve dvou verzích

 Autor: Lenovo
Lenovo představuje PHAB Plus - prémiový phablet, který je jednoduchým kompromisem při rozhodování mezi nákladným smartphonem s velkým displejem a obyčejným malým tabletem.
Adam Kencki 29. 9. 2015

Sdílet

Lenovo představuje PHAB Plus - prémiový phablet, který je jednoduchým kompromisem při rozhodování mezi nákladným smartphonem s velkým displejem a obyčejným malým tabletem.

Kromě svého výkonu pro multimediální zábavu nabídne toto 6,8palcové zařízení svým uživatelům také mimořádnou výdrž baterie a rychlé internetové připojení.

Phablet Lenovo PHAB Plus disponuje 6,8palcovým Full HD displejem, podporou duální SIM a 3500mAh baterií, která nabízí výdrž až 24 hodin hovoru a 20 dní v pohotovostním režimu. Zabudovaná vnitřní paměť nabízí kapacitu 32 GB.

Jednou z dalších předností nového phabletu jsou také jeho 13Mpx a 5Mpx fotoaparáty. Zadní fotoaparát je vybaven duálním LED bleskem, přední 5Mpx fotoaparát nabízí funkci panoramatické selfie.

Novinkou je i inovativní přizpůsobení ovládání, díky kterému se dá phablet bez problémů ovládat jednou rukou. Uživatelé mohou dvojím klepnutím otočit obrazovku, dlouhým stiskem kdekoliv na displeji pořídit fotografii, potřást zařízením pro zamknutí, přijmout hovor pomocí série hlasových příkazů nebo používat klávesnici, která se na displeji posouvá podle pozice jejich ruky. Lenovo PHAB Plus je také kompatibilní pro praváky a leváky.

Řada zařízení PHAB zahrnuje kromě modelu Plus také model PHAB, který nabízí větší 6,98palcový HD displej, výdrž 4250mAh baterie a funkci Voice 360°. Spojení tří mikrofonů na těle phabletu a dedikovaného zvukového procesoru zajistí čistý hlasový vstup a bezchybný zvuk reproduktorů. O plynulý chod a maximální výkon zařízení se postará osmijádrový procesor Qualcomm spolu s 1 GB operační paměti. Lenovo PHAB je tenký pouhých 8,9 milimetrů, váží 250 gramů a bude k dispozici v černém, bílém a světle modrém provedení.

Lenovo PHAB Plus je na českém trhu dostupný za cenu od 7 999 Kč.
Phablet Lenovo PHAB bude na českém trhu dostupný od listopadu za cenu od 4 999 Kč.