Hlavní navigace

Nový Prada Phone LG 3.0 stylově uveden na trh

 Autor: Prada & LG
Herec Edward Norton a modelka Daria Werbowy jsou tvářemi nové celosvětové kampaně společností LG a Prada, které přinášejí na trh svůj třetí společný telefon.
Pavel Kreuziger 16. 2. 2012

Sdílet

Herec, režisér a scénárista Edward Norton je známý například z filmů Kult hákového kříže, Království nebeské nebo Prvotní strach, topmodelka ukrajinsko-kanadského původu Daria Werbowy zase pravidelně spolupracuje se společností Prada. Oba prezentují hodnoty vlastní novému telefonu Prada Phone LG 3.0, kterými jsou stylový vzhled a chytré funkce.

Telefon přináší mimo jiné velkorysý displej o úhlopříčce 4,3 palce s jedním z největších jasů v oblasti smartphone o hodnotě 800 nitů. Stylově čistý elegantní telefon je vyveden v černé barvě s tělem širokým pouhých 8,5 milimetru. Smartphone je poháněn dvoujádrovým procesorem o výkonu 1 GHz s architekturou dual channel. Výhodou je dvoupásmová Wi-Fi pro opravdu rychlé připojení k internetu. A nebyla by to Prada, aby k telefonu nenabízela stylové doplňky – od kolébky přes Bluetooth handsfree až po množství pouzder a obalů.