Hlavní navigace

Nový přenosný monitor AOC I1601FWUX s USB-C

 Autor: AOC
Model využívá USB-C konektor pro přenos videosignálu i napájení zároveň pomocí jediného kabelu
Radek Kubeš 27. 9. 2018

Sdílet

Jeho Full HD, 15,6” IPS displej rozšiřuje obzor a nabízí nový prostor pro práci. Díky dvěma monitorům a několika současně otevřených oknech potřebných pro práci se můžete soustředit na samotný úkol a požadované informace jsou dostupné, aniž by bylo nutné neustále minimalizovat / maximalizovat nebo přepínat mezi okny a programy. 

AOC

Některé kanceláře jsou vybaveny pouze jedním monitorem na jedno pracovní místo. V odvětvích, kdy zaměstnanci často cestují a používají notebooky se pak zobrazovací plocha rozšiřuje právě o obrazovku notebooku. Díky  I1601FWUX mohou uživatelé využívat komfortu dvou monitorů i mimo kancelář, aniž by je obtěžovalo množství dalších kabelů a napájecích adaptérů a to díky USB-C připojení. Po návratu do kanceláře mohou nadále monitor využívat jako další obrazovku.

Model AOC I1601FWUX disponuje 15,6” IPS displejem s širokými pozorovacími úhly, Full HD (1920 x 1080 pixelů) rozlišením, automatickým otáčením na výšku či šířku a rychlým USB-C vstupem pro přenos videosignálu a napájení zároveň.

Dostupnost a cena

Displej AOC I1601FWUX je k dispozici za doporučenou koncovou cenu 5 819 Kč (229 euro).