Hlavní navigace

Nový Progress WhatsUp Gold odemkne plný potenciál vaší IT infrastruktury

27. 7. 2023

Sdílet

 Autor: Progress
Nová verze řešení Progress WhatsUp Gold umožňuje firmám pokročilou správu konfigurace, nastavitelné zobrazení NOC a vylepšené možnosti reportování pro lepší přehled o IT infrastruktuře.

Společnost Progress, důvěryhodný dodavatel softwaru pro vývoj aplikací a infrastruktury, uvádí novou verzi oceňovaného softwaru pro monitorování IT infrastruktury – Progress WhatsUp Gold 2023.0. Ta přináší vylepšené schopnosti v rámci dohledu nad infrastrukturou, poskytuje snadnější přístup k důležitým síťovým datům, usnadňuje a urychluje komunikaci NetOps a posiluje roli IT.

Moderní IT infrastruktura se vyvinula v komplexní sítě zahrnující fyzické a virtuální systémy, switche, routery, bezdrátové přístupové body, firewally, cloudová řešení, služby a aplikace, které mnohdy zajišťuje řada různých dodavatelů. Při využití řešení WhatsUp Gold se firmy mohou spolehnout na výkonnou kombinaci dostupných funkcí, intuitivních pracovních postupů a systémových integrací, které jim umožní rychle řešit komplexní problémy v síťové infrastruktuře. Nová verze zvyšuje úroveň spolupráce všech uživatelů, od správců sítě přes vedoucí pracovníky až po netechnický personál. Poskytuje lepší přístup k datům, čímž zlepšuje koordinaci a spolupráci v rámci NOC (Network Operation Center).

„Nyní je více než kdy jindy potřeba shromažďovat síťová data, zpracovávat je a přistupovat k nim prostřednictvím jediného nástroje – a umět na jejich základě rychle jednat,“ uvedl Sundar Subramanian, EVP a generální ředitel divize správy infrastruktury ve společnosti Progress. „Firmy si nemohou dovolit výpadky IT. Aby měli jistotu, že mají vše pod kontrolou, potřebují důvěryhodný a prověřený produkt, jako je WhatsUp Gold.“ 

cyber23

Novinky ve WhatsUp Gold 2023.0:

  • Vylepšený doplněkConfiguration Management nabízí vyšší výkon, dokonalejší zabezpečení a umožňuje větší počet spouštěných úloh.
  • Konfigurovatelné zobrazení NOC – Nový NOC Viewer umožňuje automaticky přepínat mezi několika datovými obrazovkami a pomáhá pracovníkům NOC s celkovým přehledem o aktuálních a potenciálních problémech.
  • Plánované HTML e-mailové reporty umožňují každému ve firmě, bez ohledu na jeho technické znalosti, snadný přístup k aktuálním datům z WhatsUp Gold v uživatelsky přívětivém formátu. Správci navíc mohou data ukládat přímo do konkrétních složek.

WhatsUp Gold monitoruje všechny prvky připojené k infrastruktuře IT a zobrazuje je v jednom interaktivním a intuitivním mapovém rozhraní. Administrátoři mohou pomocí WhatsUp Gold monitorovat, měřit a řešit problémy s infrastrukturou a také sledovat výkon aplikací a síťový provoz. Sofistikované funkce výstrah a reportování zjednodušují firmám diagnostiku závad a umožňují rychlé řešení problémů. Magazín PC Pro nedávno zařadil WhatsUp Gold na svůj „A List“ a v recenzi mu udělil 5 hvězdiček. A to díky pokročilým funkcím WhatsUp Gold a snadnému a cenově dostupnému licencování. Další informace naleznete zde: www.whatsupgold.com

Byl pro vás článek přínosný?