Hlavní navigace

Nový reproduktor LAMAX Storm1

 Autor: LAMAX
LAMAX představuje odolný reproduktor s Bluetooth 5.0 a výkonem 40 wattů
Radek Kubeš 24. 10. 2019

Sdílet

Reproduktor LAMAX Storm1 je odolný proti vodě i prachu podle IP67, má tři hudební režimy a výdrž na baterii až 15 hodin. 

LAMAX

Na reproduktoru LAMAX Storm1 i na nabíječce lze nalézt konektor USB-C, díky kterému odpadá složité rozhodování, co, kam a jak zapojit. Reproduktor disponuje NFC pro snadné spárování s mobilem jejich pouhým přiblížením. Má vstup AUX pro 3,5 mm jack i slot na MicroSD kartu. True Wireless Stereo zase umožní připojit další reproduktor LAMAX Storm1 – a posílit už tak velký výkon.

S reproduktorem Storm1 vybaveným dvěma kvalitními měniči o celkovém výkonu 40 W společnost LAMAX předvádí vysoce výkonný sound systém. Certifikace IP67 zajišťuje, že reproduktor něco vydrží.  Může se až na 30 minut potopit do hloubky jednoho metru, být vhozen do sněhu nebo pobývat v prašném prostředí. A díky pogumovanému povrchu snese i LAMAX Storm1 i hrubší zacházení. S Li-Ion baterií (6600 mAh), jejíž nabití netrvá ani tři hodiny, pak zvládne hrát až 15 hodin. Implementace Bluetooth 5.0 se postará o přenos zvuku vysokou přenosovou rychlostí na vzdálenost až 20 metrů. Díky tomu nabídne tu nejlepší kvalitu zvuku, stabilitu a delší výdrž baterií v mobilu i v reproduktoru.

Zjednodušilo a zrychlilo se i spárování reproduktoru s telefonem. Ty, které jsou vybavené NFC se identifikují a připojí ve vteřině jen pouhým přiblížením. K připojení lze však použít i 3,5mm konektor typu jack, který se propojí se zdrojem zvuku pomocí dodávaného kabelu. Hudbu lze přehrávat i z vložené MicroSD karty.

LAMAX Storm1 lze plně přizpůsobit prostředí, ve kterém je používán díky třem režimům přehrávání. Například Super Bass je nejvhodnější pro venkovní grilování s partou, režim Hall k ozvučení celé místnost a třetí režim Normal pro přehrávání hudby bez úprav a zkreslení.

Kromě toho všeho je možné reproduktor využívat také jako handsfee pro přijímání hovorů z připojeného mobilního telefonu, a to díky vestavěnému voděodolnému mikrofonu.

Dostupnost a cena

Reproduktor LAMAX Storm1 je na českém trhu k dispozici za doporučenou maloobchodní cenu 3490 Kč.