Hlavní navigace

Nový router ZyXEL Armor Z2

1. 8. 2016

Sdílet

 Autor: ZyXEL
ZyXEL uvedl nový dvoupásmový Wi-Fi router Armor Z2 C2600 s technologií MU-MIMO pro maximální rychlost při hraní her a streamování multimédií

Armor Z2 je určen milovníkům her a streamování, a proto na trh přichází s 1,7 GHz dvoujádrovým procesorem a technologií MU-MIMO (StreamBoost). Výsledkem je 3x vyšší rychlost Wi-Fi standardu 802.11ac pro větší počet Wi-Fi zařízení současně.

ZyXEL


Čtyři nastavitelné antény routeru Armor Z2 s funkcí beamforming umožňují přesné zamíření Wi-Fi signálu na vaše zařízení dokonce i tehdy, když se s nimi pohybujete. Pro ještě rychlejší připojení můžete své herní konzole nebo chytré televize s routerem spojit přes jeho ethernetové porty. Armor Z2 zaujme nejen svým nekompromisním vzhledem, ale také úplně novým řešením chlazení, díky němuž se router nezahřívá a nehlučí.

ZyXEL k routeru Armor Z2 nabízí bezplatné aplikace ZyXEL ONE Connect a ZyXEL Photo pro snadnější správu domácích sítí přes mobilní zařízení. Pomocí těchto aplikací lze aktivovat rodičovský zámek a přístup hostů k Wi-Fi, zálohovat fotografie na připojených zařízeních a testovat rychlost připojení.

Dostupnost a cena

Router ZyXEL Armor Z2 lze pořídit za cenu kolem 5 000 Kč.