Hlavní navigace

Nový spínač pro mechanické klávesnice

 Autor: Logitech
Spínač bude dostupný v mechanické herní klávesnici Logitech G513 a zcela nové mechanické herní klávesnici G512
Radek Kubeš 11. 7. 2018

Sdílet

Logitech G512 je vysoce výkonná mechanická herní klávesnice, která vychází z oceňovaného designu modelů G413 a G513. Klávesnice je nabízena ve třech verzích podle použitých spínačů – Tactile, Linear a nově GX Blue. Zavedení spínačů GX Blue, který bude k dispozici také v mechanické herní klávesnici Logitech G513, rozšiřuje řadu mechanických spínačů, které jsou používány v špičkových herních klávesnicích Logitech. 

Logitech

Pro uspokojení osobních preferencí hráčů jsou klávesnice Logitech G512 a G513 nabízeny se třemi verzemi spínačů. Na výběr jsou spínače Tactile, Linear a nový GX Blue. Spínač Tactile má dobře rozpoznatelnou hmatovou odezvu pro hráče, kteří upřednostňují přímou zpětnou vazbu, zatímco verze Linear nabízí plynulý stisk kláves. Nový spínač GX Blue vydává při aktivaci zvuk cvaknutí, takže jeho stisknutí můžete nejen cítit, ale i slyšet.

Klávesnice Logitech G512 je vybavena exkluzivní technologií Logitech G LIGHTSYNC, která představuje novou úroveň RGB podsvícení. Pomocí bezplatného programu Logitech Gaming Software (LGS) lze vytvářet světelné efekty a animace z přibližně 16,8 milionu barev ve čtyřech světelných zónách.

Klávesnice Logitech G512 má elegantní vzhled a tenké, avšak velmi pevné a odolné tělo z eloxované a kartáčované hliníkové slitiny 5052 používané v leteckém průmyslu. Je vybavena také průchozím portem USB 2.0, pro zajištění plnohodnotného napájení a přenosu dat. Tato mechanická herní klávesnice je k dostání v černém provedení Carbon.

Cena a dostupnost

Mechanická herní klávesnice Logitech G512 s možností volby spínačů Tactile, Linear nebo GX Blue by měla být k dispozici u prodejců na celém světě od června 2018 za doporučenou maloobchodní cenu 3 569 Kč. Mechanická herní klávesnice Logitech G513 se spínači GX Blue by měla být v prodeji v USA, Kanadě a ve vybraných zemích v Evropě od června 2018 za doporučenou maloobchodní cenu 4 959 Kč.