Hlavní navigace

Nový stylový kryt pro iPad pochází z dílny Logitechu

1. 5. 2012

Sdílet

 Autor: Logitech
Společnost Logitech ukázala novinku ve svém portfoliu doplňků pro tablety – ultratenký kryt s klávesnicí Logitech Ultrathin Keyboard Cover.

Nový kryt je určený pro iPad 2 a nový iPad třetí generace. Byl vytvořen především se záměrem rozšířit možnosti ovládání pro tyto tablety. Stírá tak primární nevýhodu, kterou mají tablety oproti klasickým notebookům – absenci reálné klávesnice. Klávesnice, jež je součástí krytu, se k iPadu připojuje prostřednictvím technologie Bluetooth.

Kryt disponuje i speciální drážkou, která iPad při psaní či sledování multimédií udrží v optimálním úhlu. Kromě toho, že je schopen přetvořit tablet v notebook, má kryt i další praktickou funkci – po bezpečném připnutí k iPadu pomocí magnetické příchytky jej chrání proti poškození.

Při používání krytu po dobu dvou hodin denně vydrží baterie v klávesnici až šest měsíců. Klávesnice s lesklým černým povrchem disponuje i funkčními klávesami pro lepší navigaci. Kryt s klávesnicí Logitech Ultrathin Keyboard Cover by měl být pro evropský trh k dispozici začátkem května za doporučenou maloobchodní cenu 2 499,- Kč.


Byl pro vás článek přínosný?